Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Ace vs. Natsu

• Konbuyu başlatan Reversi
  • Başlangıç tarihi

Kim kazanır?

• Portgas D. Ace

Kullanılan: 25 43.9%
  • Natsu Dragneel

Kullanılan: 32 56.1%
  • Kararsızım

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    57
Ateş yiyor da Ace ateş insan, normal bi ateş değil :( Ayrıca Natsu ateşten etkileniyor, en son okudun mu bilmiyorum ama eli yanıyordu.
Logia 'nın en büyük olayı tüm vücudunun ateşe dönmesi anlamına geliyor o ara hüpletir işte. :(

Ateşten etkilenme mevzusu da kendi gücünden kaynaklıydı. Dışarıdan bir alev ile yaralanmışlığı yok seride hatırladığım kadarıyla.

Dediğim gibi mantıksız bir konu. Gerçi 2013'te açılmış o ara düşündürür,hortlaması hataymış bu başlığın.

Logia 'nın en büyük olayı tüm vücudunun ateşe dönmesi anlamına geliyor o ara hüpletir işte. :(

Ateşten etkilenme mevzusu da kendi gücünden kaynaklıydı. Dışarıdan bir alev ile yaralanmışlığı yok seride hatırladığım kadarıyla.

Dediğim gibi mantıksız bir konu. Gerçi 2013'te açılmış o ara düşündürür,hortlaması hataymış bu başlığın.
O ateş onun içinde patlar. Konuşturtmayın beni burda, nereye hüpletiyo :D

Natsu Ace’i yer. Nasıl olacağı bu videoda.
Ek olarak Natsu ateş yedikce power up alıyor.
Attığın sahneyi dün gibi hatırlıyorum. Yediği Ejderin kendisi ateş iken Ace öyle değil. Yani Ejder zaten ateş olarak doğmuş %100 ateş. Ace şeytan meyvesi sayesinde ateşi kontrol edebiliyor, %100 ateş değil. Demek istediğim şey ejderi yediği gibi yiyebilmesi için Ace'in böbreği, kalbi, t-şağı ateşten olması gerekir ki böyle bir durum söz konusu bile değil.

Attığın sahneyi dün gibi hatırlıyorum. Yediği Ejderin kendisi ateş iken Ace öyle değil. Yani Ejder zaten ateş olarak doğmuş %100 ateş. Ace şeytan meyvesi sayesinde ateşi kontrol edebiliyor, %100 ateş değil. Demek istediğim şey ejderi yediği gibi yiyebilmesi için Ace'in böbreği, kalbi, t-şağı ateşten olması gerekir ki böyle bir durum söz konusu bile değil.
Şeytan meyvesini yeyince bütün vücudu ateşe dönüşüyor Acein. Aynı şey yani farkı yok, Natsu yiyebilir. Aksinin olmasi için Acein meyveyi komple kapatması lazim ki o halde de tek yer Natsudan.

Ace'i severim Natsu'yu ise sevmem Fairy Tail'in ana konusunu sevsem de. Ama gayet net Natsu diyorum.
Natsu baktı olmuyor Ace'in ateşini yer Ace'in tüm özelliklerini alır. Natsu+Ace vs Ace olur : ))
Üzgünüm Ace : (

Son düzenleme:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık