Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Aşırı Fanlar Yüzünden Soğuduğunuz Karakterler

Aşırı Fanlık Yüzünden Soğuduğunuz Karakterler

• Kullanılan toplam oy
    565
Ben hiç Zoro'yu ezikleyen Luffy fanı görmedim.Ama Luffy'yi veya Sanji'yi ezikleyen çok Zoro fanı gördüm :)
Ben her ikisini de çok gördüm. Mesele Luffy veya Zoro değil. Zaten yakındığım şeyi ben mesaj attıktan sonra yazılan 2-3 sayfada net olarak göstermiş forum ahalisi :) Ortada Zoro öven bile yokken epey bir yazmışlar.
Şu çıkarımı yapıp,

şu örneği vermen çok fanlık bi iş be Rika. Zoro kim ki Luffy'nin rakibi olsun da millet o yüzden ezsin? Hele Luffy fanlarının gözünde. :( Zoroyu Luffy'ye rakip görmek başlı başına abartılı bir düşünce. Sonra niye soğuyorlar, soğurlar tabi.
Kastettiğim şey anlaşılmamış anlatacak enerjim de yok son 2-3 sayfayı okuduktan sonra :) Yalnız beni takip ediyorsan ve yine de çok fanlık işler yaptığımı düşünüyorsan kendimi anlatamamışım demek ki.

Ben her ikisini de çok gördüm. Mesele Luffy veya Zoro değil. Zaten yakındığım şeyi ben mesaj attıktan sonra yazılan 2-3 sayfada net olarak göstermiş forum ahalisi :) Ortada Zoro öven bile yokken epey bir yazmışlar.

Kastettiğim şey anlaşılmamış anlatacak enerjim de yok son 2-3 sayfayı okuduktan sonra :) Yalnız beni takip ediyorsan ve yine de çok fanlık işler yaptığımı düşünüyorsan kendimi anlatamamışım demek ki.
Hemen de alınıyor. :oops: Arada herkes yanlış örnekler verebilir. Bi daha yapmazsın olur biter. :oleyo:

Mihawk > Zoro fanları da neyse :/ Genel olarak anketin ilk 5 şıkkı çok yerinde olmuş. En fenaları onlar. Bu arada hala Jinbei ve Fuji fanı olması ilginç geliyor. Hani çıkıp bunları gözü kara savunan görmedim ben hiç.

2-3 arc sonra yenerciler en beteri bence :D
Olay günümüzde yani OP güncelinde 2 karakter karşı karşıya geliyor. Sonra bir vs konusu. Ardından hop 2 arc sonra yener. Wano'da yener, Elbafta yener diye uzayıp gidiyor liste. Şu an ölse 2-3 arc sonra yenmesinin bir anlamı yok zaten.

Bir zamanlar "aşırıfan gömme" popi olmuş olabilir forumda ama artık popi değil gençler, "hater" diye tabir edilen kitle fazlasıyla göz kamaştırıyor. Hani bakınız sağa sola, olay aşırı fanları iğnelemek değil artık, ortalıkta yoklar sayenizde zaten. Olay haterı olunan karakterin adının geçtiği ortama çöküp fütursuzca saz arkadaşlarıyla karakteri gömmek ve tatmin olmak. Bu hicve veya taşlamaya bile girmeyecek içi boş lafların sanıldığı gibi bir etki yarattığı durum yok. Sadece başarısız trolleme girişimleri olarak algılanıyor, özellikle belirli bi kitle tarafından. Sizler Jinbei vs Doflamingo, Kuma vs Mihawk anketleri açıp Doflamingo - Mihawk rahat alır diyen kitleyi "aşırıfan weqeqeqeq xd" diye trolleme girişiminde bulunan, son derece basit bir kitle haline geldiniz. Hani belki haberiniz yok ama "aşırıfan gömme çekiciliği" ve eğlencesi geride kaldı, son zamanlarda çığ gibi büyüyen "hater iticiliği" olayı var. Ve "aşırıfan" kitlesi ne kadar ciddiyetsizleşiyorsa gözünüzde, "hater" kitlesi on kat daha ciddiyetsiz gözüküyor.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık