Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

998: Zeus'un İhaneti!? Köşeye Sıkışmış Nami!

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    39
Anime'yi yapanların saçmalamasından başka bir şey değil. Suitsiz Sanji Queen'in dinozor formuna bir koydu helikoptere döndürdü. Aynı Sanji Suitle King'i yerinden oynatmıyor mu yani. Mangada bile Sanji'nin zorladığı ayan beyan ortadayken burada etkisiz gibi gösterilmesi çok absürd. En komik sahnede Sanji gibi hızlı birinin Momo'yu aldıktan sonra havada yavaşça süzülmesiydi. Mangada bayağı alıp uzaklaşıyordu.

Zoro ile Sanji arasındaki güç farkı belli mi oluyor?

Zoro'yla, Sanji'nin bundan haberi var mı peki?

Zoro ile Sanji arasında bu kadar güç farkı varsa o zaman King ile Queen arasında da aynı fark olması lazım. Hiç alakası yok. Bölüm bildiğin sıçmıştı. Queen ile King arasında hiçte güç farkı varmış gibi durmuyor. Aksine tehlike arzı konusunda Queen, King'den çok daha tehlikeli biri.
Kingin queene yakın olduğu hiçbir panelde gosterilmedi , king hep özeldi sadece marco ve katakuri açısından zayıf gözüktü ki bunu destekleyenlerdenim.
Queen sadece bilim adami.

King özel ırk , kılıç ustası , alev kontrolü var ve sağkol
Queen e zayıf demiyorum. Bana göre kinge yakındır ancak ciddi bir yakınlık değil bu sadece kıyaslanır anlamında.

Queen aptal bir karekter. King ise değil. Yani queenin sağa sola fırlatması da hikaye. bakalım ne kadar etki ediyor bu saldırılar.

Anime de durum abartılmış evet ama manga da aşağı yukarı durum buydu şimdi kimse kimseyi kandırmasın. Aynı adamı Zoro kıpırdamadan blokluyor son panellerde.
Gördüğünüze de inanmak istemiyorsaniz zaten ne anlatsam boş.

Kingin queene yakın olduğu hiçbir panelde gosterilmedi , king hep özeldi sadece marco ve katakuri açısından zayıf gözüktü ki bunu destekleyenlerdenim.

Queen e zayıf demiyorum. Bana göre kinge yakındır ancak ciddi bir yakınlık değil bu sadece kıyaslanır anlamında.

Queen aptal bir karekter. King ise değil. Yani queenin sağa sola fırlatması da hikaye. bakalım ne kadar etki ediyor bu saldırılar.

Anime de durum abartılmış evet ama manga da aşağı yukarı durum buydu şimdi kimse kimseyi kandırmasın. Aynı adamı Zoro kıpırdamadan blokluyor son panellerde.
King'le Queen ne arada ve niye yakın oldu niye böyle deniliyor onu da hiç anlamdıramıyorum.
King yanında Queen'le Marco'ya karşı 2v1 attı gibi gözüktü ondan zayıf görüldü de Queen'in orda adam akıllı yaptığı bir şey yok zaten full King'le 1v1 attı nerdeyse çok geç olmadan da yere yapıştırdı King.

Zaten bu serinin en saçma olayı da ayağı yere basan bir karakterin rakibini bloklaması. Luffy'nin Gear 4 tekniğiyle attığı bir yumruk Doflamingo'yu uçuruyorsa Big Mom'u ve Kaido'yu da uçurmalı ama öyle absürd bir durum var ki o şiddetli yumruk Kaido ve Big Mom'u yerinden zor oynatıyor. O yumruiu Doffy hissetsin köküne kadar, Big Mom ve Kaido hissetmese de en azından Doflamingo'nun uçtuğunun yarısı kadar uçsunlar.

Bir kere Queen aptal değil aksine MADS'dan bir bilim adamı kendisi. Sadece, Sağ kolların ciddiyeti yok. Rayleigh, Katakuri, King, Beckman, Shiryu, Zoro bunlarda çok bir eğlenme olayı yok genelde ağır abi takılıyorlar ama ne King Queen'den, ne de Zoro Sanji'den daha zeki karakterler değil. Hatta aralarında bayağı bir zeka seviyesi bile vardır. Zoro daha yön duygusu bile olmayan bir karakter, King'de öfkelenince düşünme yetisini yitiriyor. Queen'in, King'den daha aptal olması mümkün değil.

Queen'in, King'den daha tehlikeli olduğunu düşünüyorum. Çünkü bütün o hastalıklı, zombili silahları hazırlayan Queen. King daha güçlüdür onda bir şüphe yok ama bu demek değil ki King ile Queen arasında büyük bir güç farkı vardır. Manga okumayıp da sadece anime izlesem bende King ile Sanji arasında bayağı bir fark olduğunu düşünürdüm ama mangada böyle bir şey gösterilmedi bize. Mangada gördüğümüz tamamen şunlardı.

Momonosuke'yi oradan kurtardı sonra aniden King saldırdı. Zaten saldırdığında Sanji'yle ayak tokuşturduklarında aralarında hiçte büyük bir güç farkı olmadığı ortaya çıktı. Eğer öyle bir fark olsaydı. Ayak tokuşturduklarında Sanji'yi savururdu. İki kez ayak tokuşturdular ikisinde de Sanji'ye üstünlük kuramadı. Sanji o anda Momonosuke'yi fırlatırken boğazına yapıştı ve Dino formuna girip gagasıyla Sanji'yi aşağı doğru savuruyor. Eğer King'in, Sanji'ye mutlak üstünlüğü olsa ikiye bölmesi lazımdı Sanji'yi, ama hasar bile atamadı. Sanji'ye kurduğu üstünlük tamamen Sanji'yi gafil avlamasından kaynaklı.

Mangada:

King: %53 - Sanji: %47

Animede:

King: %90 - Sanji: %10

Olay bundan ibaretti, kusura bakmayın ama durum buydu.

Son mangada Sanji ne dedi hatırla!?

"Eğer bilim savaşçısı olursam Suitle şu karşımdaki canavarı bile kolaylıkla yanebilirim."

Oda kendisiyle çelişecek değil herhalde. Suitle Queen'i bile rahatlıkla alabilecekse King'i alamaz mantığı bana hiç doğru gelmiyor. Benim kanaatim tamamen Sanji'nin gafil avlandığı yönünde. Yoksa bu kadar farkın olmasının mümkünatı yok.

Biri 1.320 Milyar Beri'lik, diğeri 1.390 Milyar Beri'lik iki karakteri tutan Marco o zaman amiral üstü bir seviye olur. Şu andaki Sanji Queen'i de alır King'i de alır.

"Eğer bilim savaşçısı olursam Suitle şu karşımdaki canavarı bile kolaylıkla yanebilirim."
Sözün tamamı: Ama “bilimin askeri" halim senin bana göstereceğin her türden hedefi acımasızca yok eder!! Böyle bir canavarı bile rahatlıkla ortadan kaldırabilir.
Hani şunu ciddi anlamda Sanji Queen kolayca yener diye anlamak da ne biliyim :D Sanji'nin saçmaladığı açık. Luffy için her şeyi yapabilir miyim ki acaba kafasında. Çok yanlış alıntılar yapıyorsunuz. Ayrıca Queen'i anca alıcak adam King'i hiç alamaz. Sanji bu arc sonu yc1lerden sonraki en güçlü karakter olur.

Sözün tamamı: Ama “bilimin askeri" halim senin bana göstereceğin her türden hedefi acımasızca yok eder!! Böyle bir canavarı bile rahatlıkla ortadan kaldırabilir.
Hani şunu ciddi anlamda Sanji Queen kolayca yener diye anlamak da ne biliyim :D Sanji'nin saçmaladığı açık. Luffy için her şeyi yapabilir miyim ki acaba kafasında. Çok yanlış alıntılar yapıyorsunuz. Ayrıca Queen'i anca alıcak adam King'i hiç alamaz. Sanji bu arc sonu yc1lerden sonraki en güçlü karakter olur.
Böyle bir canavarı bile rahatlıkla ortadan kaldırabilir sözünden sen Sanji'nin "bilimin askeri" olduğu takdirde rahatlıkla alamayacağını mı iddia ediyorsun yani? Oda bunu böyle söylemiştin sözü Sanji'ye getirmekte ne bileyim:D

Sanji şu anda zaten YC1 seviye, bu bariz ortada. Karşısındaki dev gibi dinozoru tekmeleriyle uçuruyor.

Ayrıca Queen'i anca alacak diye bir olay yok eğer suiti giyse rahat bir biçimde alacaktı.

Böyle bir canavarı bile rahatlıkla ortadan kaldırabilir sözünden sen Sanji'nin "bilimin askeri" olduğu takdirde rahatlıkla alamayacağını mı iddia ediyorsun yani? Oda bunu böyle söylemiştin sözü Sanji'ye getirmekte ne bileyim:D

Sanji şu anda zaten YC1 seviye, bu bariz ortada. Karşısındaki dev gibi dinozoru tekmeleriyle uçuruyor.

Ayrıca Queen'i anca alacak diye bir olay yok eğer suiti giyse rahat bir biçimde alacaktı.
Önceki dediklerine bakınca gayet rahatlıkla alamayacağı anlaşılıyor. İyi o zaman Luffy şu an git kuçu kuçu Sanji Kizaru'yu indir desin de indirsin bilimin gücü her şeyi ezer ya hani :D .
Dinazor uçurtması bir şey ifade etmez Zoro da yonko kesiyor diye yonko seviyesi olmadı şu an. Suit giyse Queen'i orta zorlukla yüksek zorluk arasında bir seviyede alırdı şimdi aşırı aşırı zorlanıcak. Ayrıca direk orta-yüksek zorluk arası alsa bile Queen'i yine de King'i alamaz. Zorlayabilir belki alamaz. Suitsiz şu an hiç alamaz.

Önceki dediklerine bakınca gayet rahatlıkla alamayacağı anlaşılıyor. İyi o zaman Luffy şu an git kuçu kuçu Sanji Kizaru'yu indir desin de indirsin bilimin gücü her şeyi ezer ya hani :D .
Dinazor uçurtması bir şey ifade etmez Zoro da yonko kesiyor diye yonko seviyesi olmadı şu an. Suit giyse Queen'i orta zorlukla yüksek zorluk arasında bir seviyede alırdı şimdi aşırı aşırı zorlanıcak. Ayrıca direk orta-yüksek zorluk arası alsa bile Queen'i yine de King'i alamaz. Zorlayabilir belki alamaz. Suitsiz şu an hiç alamaz.
Kizaru ne alaka? Queen'i kostümsüz ölçtü biçti tarttı ve suit'li haliyle rahat alubileceğini kavradı. Şu anda genleri uyandı bu haliyle Sanji, Queen'i orta zorlukla, King'i de ortanın bir tık üstü zorlukla alır, Suitsiz hemde.

Kizaru ne alaka? Queen'i kostümsüz ölçtü biçti tarttı ve suit'li haliyle rahat alubileceğini kavradı. Şu anda genleri uyandı bu haliyle Sanji, Queen'i orta zorlukla, King'i de ortanın bir tık üstü zorlukla alır, Suitsiz hemde.
Sanji'nin orda bütün herkes için diyor bunu
Herkesi yok ederse şu an Kizaru'yu da yok etsin onu diyorum. Queen'i tarttığı filan yok Luffy beni nasıl kabul eder diye düşünüyor saçmalıyor. Sanji gen+suitle bile hiçbir sağ kolu alamaz. Dediğim gibi genle bile aşırı aşırı zorlanıcak Queen'le karşı. Suitle biraz daha avantaj sağlasa da yine de kazanamaz sağ kollara karşı.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık