Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 995: Kunoiçinin Yemini

Bölüm hakkında ne düşünüyorsunuz?

• Kullanılan toplam oy
    213
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Usopp da diş yok, nami yerde. Kafa yiyerek gelmişler o hale.
usopp kafa gelirken “yine mi” diyor. Nami de “lütfen bi daha kafa atma yoksa ölürüm” diyor.

Luffy’nin kafaya armament koyup durduramadığı bişeydi bu. Onun ayağa kalkmasına bile şaşırmıştılar ve daha hybrid değildi orda. İnsan formunda kafa atmıştı.
Luffy çok rahat karşılıyordu hatta korkudan geri çekilmiyorlar mıydı? ben mi yanlış hatırlıyorum :D.

Linlin'i seviyorum işte. Harika bir kadın. Hala Kaido daha güçlü falan diyenler var inanılır gibi değil.
Kaido, Kiku tarafından delinirken, Koca Yonkou sağkolu, en güçlü sağkol sayılabilecek bir adam, özel antik zoan meyvesinin gücüyle Linlin'e saldırıyor. Canı azıcık yanan Linlin sonra Marco'yu boğazından yakalıyor.
Linlin öyle harika bir kadın ki sonrasınds sırf canı sıkıldı diye çekip gidiyor. :D

...
Alabasta'da sırf kaptanının hayaline güldükleri için sinirlenen adam , Nami'ye bu konuda yalan söyleyebilirsin tarzında konuşuyor.
Eiichiro Oda Luffy'yi işleye işleye diğer karakterlerin kişiliklerini unuttu bence.
Yanlış yorumlamışsın bence. Usopp, Nami için diyor bunu. O esnada yerde Nami, tehdit altında Usopp olsa gene aynı sahneyi görürdük. Dostun için "tamam de" dersin ama sen olsan demezsin.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık