Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 991 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu işte bir gariplik var.

Jack hatırlarsanız" korkmayın sulong formu uzun sürmüyor" demişti.bu bile jackin yenilmecegine işaret.Anlamadim gitti

Ayrıca adamın dayanıklılığı gözümüze sokuldu hep

Bölümün çıkmasını bekliyorum

Jack hatırlarsanız" korkmayın sulong formu uzun sürmüyor" demişti.bu bile jackin yenilmecegine işaret.Anlamadim gitti

Çok güzel, ben bunu düşünmemiştim.

En sonunda olacak olan Neko ya da Inu'nun normale dönerken Jack kalktığında "Hala ayağa kalkabiliyor mu?" demesi bence.

Belki Queen gibi bir süreliğine devre dışı kalmıştır. Yerde şuan olanları düşünüp sinirlenerek kendini gaza getiriyordur... Oda şuan Luffy tarafını güçlü çiziyor... İlk baş Kaido ve adamlarını böyle ihtişamlı güçlü çizdi sonra gömdü, şimdi sıra diğer tarafta... Eğer Oda birini güçlü gösteriyorsa bu o kişinin felakete uğrayacağının habercisidir. Sulonglar kapanacak Jack ayakta çok güçlü bir şekilde çizilecek ve can çekişen minkleri keserken o sıra Zoro falan gelip Jack ile kapışacak işte sonrası "yha kurtarıcımız gelmiş baksanıza ne müthiş bir an" falana döner muhabbet...

Ben taaa en başlarda dedim sizlere değil mi. Luffy'nin tarafına geçeceğimi. Yoksa buradan çıkma ihtimalimin olmadığını...

Bundan sonrada Luffy sempatizanı olup onu tutuklamaktan vazgeçeceğim... Coby'e herşeyi anlatacağım ama bunu CP0 dan saklayacağım. Garp da bilecek....

Ben taaa en başlarda dedim sizlere değil mi. Luffy'nin tarafına geçeceğimi. Yoksa buradan çıkma ihtimalimin olmadığını...

Bundan sonrada Luffy sempatizanı olup onu tutuklamaktan vazgeçeceğim... Coby'e herşeyi anlatacağım ama bunu CP0 dan saklayacağım. Garp da bilecek....
O değil de sana Doflamingocuların Rosinante'yi hain ilan etmesi gibi hain ilan edebilirler şimdiden kendini sağlama al. Tabii Oda X Drake'e Türk dediği için şanslısın ;ama bizimkilerin işi belli olmaz önlem alman senin yararına.

İşine gelince Zoro tayfanın Luffy'ye en sadığı, itiraz edince qral yaa bak Sanji bir şey bile dememiş.

Bak demek ki Sanji en sadığı.

Kimse atmadan atayım:

Kid'in yumruğundan sonra Apoo bi daha kalkamaz diyenler vardı dayanıklılığı tırt diye ezmişlerdi Luffy gibi anlık K.O olmuşki adam geri gelmiş .

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık