Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 991 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sanji yüzsüzlüğünden artık şikayet de edemiyor napsın geçen arcın üzerine Luffy'e laf mı etsin hala :oleyo2:

Luffy zaten adam değil, takan da yok lastiği :hhh:

Zoro, Apo ile kapışıyor haliyle yardım alması gerek hakkıdır kolay değil Zurna var karşıda.

Jack en fazla bir mola vermiş bir yerlere düşmüştür kolay mı Jack'ı kesmek.

Kinemon yardırıyor Allah'ına kurban Pica millete atlarken neredeydin :bilmem:

Çizmiyor adam hadi bakalım. Tüm dövüşler off-panel bundan sonra. Ne yapabileceksiniz ki? :d
Hayır dövüş sevdanızı bırakın diyorsun sen bize, Oda'nın çizip çizmemesinden ayrı bir konu bu, ne diye bırakıyormuşuz arkadaş seviyorum ben bu serinin dövüşlerini.

Yav dövüş sevdalısı değiliz yanlış anlaşılıyoruz, sorun adamın hiç dövüş çizmemesi 10 yıldır hala karakterleri Enies lobyle tierliyoruz. :bilmem:
Cidden benim için sorun değil bu durum. Ben dövüş kıyası yapmayı da sevmiyorum. Hikaye aksın yeter benim için. Ben de saçma saçma hikaye uzatmalarına, geri sayımlara ve engellere gıcık oluyorum. Onlar olmayacaksa dövüşmeseler de olur benim için. :D

Hayır dövüş sevdanızı bırakın diyorsun sen bize, Oda'nın çizip çizmemesinden ayrı bir konu bu, ne diye bırakıyormuşuz arkadaş seviyorum ben bu serinin dövüşlerini.
Sevin o zaman ne diyeyim. İyi sevmeler.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık