Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 991 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Daha önce yazıldığı gibş Wcı Sanji'nin arcıydı. Ha ben biraz daha dövüş odaklı bakıyordum o yüzden tam olarak beklentileirm karşılanmadı ama Wcı yine de Sanji'nin arcıydı. Aşçılığı, Luffy ile ilişkisi ve Puding sahneleri ile öne çıktı. Ailesini de görmüş olduk. .

Sanji'nin bence en iyi arcı Enies Lobby ile Alabasta idi. 2 yıl sonraki ise Sanji'nin tayfanın dövüşçülerinden biri olduğunu unutmuş gibi.
WCI de ön plandaydı ama benim hissiyatım sanki yan karakterin fb sini izliyormuşuz gibiydi. Mesela o çatıda çok güzel dövüş çizebilirdi. Çatıda Jinbei Sanji den daha çok dikkat çekti. Sonrasında da yemek yaptı Luffy'yi ailesi yardımıyla ordan çıkardı. Ne bileyim Nami, Choppar, Brook, Robin bunları arcı daha kısaydı ama daha doyurucuydu.

Zoro dövüşüyor en azından. Üstelik daha yrni numbersın silahını kesti. Bu tarz ufak müdahaleler hoş bence. Ama yere düşen silahı Jinbe durduruyor.
Bana Zoro sahneleri de yetersiz geliyo. Zaten adamı WCIde hiç göstermedi. O kadar uzun süreden sonra insanı tatmin ettircek sahneler gerekli ve ben hala Zorodan tatmin olamadım. Bu adam dünyanın en güçlü kılıç ustası olcak bunu biliyorz adam güçleniyo bunu da biliyorz. Ama bunu göremiyorz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık