Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 991 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Drake luffy ye coby den bahsediyor sanırım da zoro ya neden söylemiyor ? Bildiği halde zoro hala saldırıyorsa harbi mal olma yolunda ilerliyor yeşil kafa.Adam gelmiş müttefik olalım diyor derdin ne.

Drake luffy ye coby den bahsediyor sanırım da zoro ya neden söylemiyor ? Bildiği halde zoro hala saldırıyorsa harbi mal olma yolunda ilerliyor yeşil kafa.Adam gelmiş müttefik olalım diyor derdin ne.
Yarın öbür gün hükümete savaş açtıklarında Drake arkadan vurursa ne olacak ?
Zoro ve jinbe haklı.En azından ihanet etmeyeceğini hissettirmesi gerek.

Forumda her hafta ".... tek atar", "..... amiral", "en güçlü ......" gibi yorumlar görmek aşırı sıkıyor cidden.

Edit: Her hafta farklı karakterler üzerinden aynı boş yapılıyor.

Yarın öbür gün hükümete savaş açtıklarında Drake arkadan vurursa ne olacak ?
Zoro ve jinbe haklı.En azından ihanet etmeyeceğini hissettirmesi gerek.
Ben ömürlük müttefik olsun demedim olmaz drake zaten.Maksat anlık wano için yani.1 coby ile luffy nin konuşmasına bakar işler.Sonra herkes kendi yoluna gider ortada 2 yonkou var ne kadar adam o kadar iş güç demek malum.

Ben ömürlük müttefik olsun demedim olmaz drake zaten.Maksat anlık wano için yani.1 coby ile luffy nin konuşmasına bakar işler.Sonra herkes kendi yoluna gider ortada 2 yonkou var ne kadar adam o kadar iş güç demek malum.
Mantıklı bir adam öyle bakar ama Luffy'nin ömürlük bakacağını iyi biliyorlar sorun o işte.O tepkiler ondan veriliyor. :D Law'a bir baktı arclık değil ömürlük oldu hatta tayfa üyesi yaptı neredeyse.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık