Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 991 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Abi cidden 200 bölümdür beklediğimiz savaş tek panelde mi bitti? Abi çizip kaybettirsen daha hoş olurdu be. Niye abi niye, Kinemon bile Kaido'ya şekil koyuyor. Artık Zoro cidden Kaido'nun boğazını keserse şaşırmayalım.
Abi ben cidden insanları anlamıyorum ya Kaido'nun ateşini Kin'emon'un kesmesi neden bu kadar anormal adamın yeteneği ateş kesmek değil mi ? Kadio püskürtünce bu ateşi daha yanıcı daha durdurulamaz falan mı oluyor.

Üye silindi 5781

Eğer durum böyleyse senin çizeceğin serinin ta geçmişini seviyim ben. Allah belanı versin. Bir insan bu kadar off panel çizer mi bir seriyi ya. Hayır defol git dandik vs. lerin hepsini off panel çiz. Ulan Inu-Neko vs. Jack nasıl off panel çizilir. Ortada hem intikam hem has komutanlardan biri var. Cidden lanet olsun sana da çizeceğin seriye de. Cinlerimi tepeme çıkardı bok herif! :of:
DnS ile ilk defa aynı fikirdeyim.

Eğer durum böyleyse senin çizeceğin serinin ta geçmişini seviyim ben. Allah belanı versin. Bir insan bu kadar off panel çizer mi bir seriyi ya. Hayır defol git dandik vs. lerin hepsini off panel çiz. Ulan Inu-Neko vs. Jack nasıl off panel çizilir. Ortada hem intikam hem has komutanlardan biri var. Cidden lanet olsun sana da çizeceğin seriye de. Cinlerimi tepeme çıkardı bok herif! :of:
Konuş baba konuş

Avatar güzel ama yanlış zamanda yaptığın için soğuyacaksın. Tekniği biliyor olmak ayrı bu kadar yoğun ve büyük çaplı saldırıları karşılamak ayrı. Kinemon Kaido'nun ateşini komple kesebilecek çapta bir karakter gibi durmadı hiçbir zaman. Hadi zorlayalım nihai tekniği falan olsun eyvallah deriz ama fazlası zarar. Bunu burdan alın diye okuyorum her bölümü yemin ederim varlığı büyük zarar
Sanjiden soğumam söz konusu değildir...
Kin benim gözümde bir Neko ve İnu çıkabilecek çapta biri değil ama adama ateş kesici deniyor. Bi zahmet Wano bitene kadar Kaidonun birkaç saldırısını engellesin

Worstgen'deki Zoro fanlarına çizdirsen yemin ederim daha iyi çizerler seriyi. Hibe, mibe, neyse parası şu adama yollayalım da eliyle bir şeyler çiziktirmeye uğraşsın bari.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık