Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 991 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Law'un gücünü bilmediği için öyle bir sonuç olduğu bariz. Ona bakarsan bacak kadar Sugar, Luffy ve Law'u aynı anda alacaktı. Kağıt üstünde Luffy üflese yener Sugar'ı.
Bana mantık mantıklı konuşma abi Kinemon üzerinden. Çöp işte bu adam Law yoldan geçerken tek atmasın ciddiye alır gene tek atar. Safi zarar karakter, ne güzel hazır okuyucuya sevdirmişken edebiyle öldürecekti karakteri mangaka.

Çok abartıyorsun. Saçmalık ama her şeyi tepe taklak etmedi. Zaten Big Mom ile batırmıştı şimdi sıvıyor.
Bugüne kadar bu kadar büyük bir saçmalık olmadı bunu çok söyledim her şeyin az çok açıklaması vardı. Buna açıklama getirmek zorunda. Getirmezse siz gerçekten ne kadar vahim bir durum olduğunun farkında değilsiniz. Kendisi elbette bu olaya göre şekillendirmez serisini ama okuyucu gözünde mevzu biter

Geri zekalı Oda bir açıklama getirmezse duruma serideki olmuş olacak bütün olaylar Kinemon'un Kaido kestiği yerde diye yeniden şekillenecek.
Yani aslında Oda kendiyle ağır çelişiyor.Sen gidip bu adamı diğer yonkolarla kapışmış,kaç kere denizcilerin esiri olmuş da adama bir şey olmamış,gökyüzü adasından atlayıp canını yakmayı başaramamış şekilde çiziyorsun.Sonrasında herifin savunmasını aşmanın yolu Kiku'nun bildiği silahlanma diyorsun.Bu adama üst düzey silahlanması olan kimse mi saldırmadı yahu.Herifin savunmasının mantığı çok ayarsız bir kere.G4 gibi hayvani formdan darbe almıyor,Kin'den bile hasar alabiliyor ama üst düzey haki yüzünden.Herifin savunmasını yok sayan haki sahibi Luffy baya baya kan alıcak bu heriften.Dressrosa'daki Sabo'da ileri silahlanmayla Jozu'yu meyvesiz falan alır mantığı da çıkmıyor değil hani.Derinin altına,iç organlarına ulaşıyor bu haki ne yapıcaksın ki.Savunmayı geçersiz kılan avelce bir şey.Karakterin meyve özelliklerini hiç etmesini geçtim.Kınların bildiği haki seviyesini bilen karakter güçlü de olsa zayıf da olsa Dof'u kmlerce uçuran bir saldırı gücüne sahip g4ün hasar veremediği adama rahatlıkla hasar vermeyi sağlıyor.Bleach'ten betere döndü güç dengesi.

Son düzenleme:
Yani aslında Oda kendiyle ağır çelişiyor.Sen gidip bu adamı diğer yonkolarla kapışmış,kaç kere denizcilerin esiri olmuş da adama bir şey olmamış,gökyüzü adasından atlayıp canını yakmayı başaramamış şekilde çiziyorsun.Sonrasında herifin savunmasını aşmanın yolu Kiku'nun bildiği silahlanma diyorsun.Bu adama üst düzey silahlanması olan kimse mi saldırmadı yahu.Herifin savunmasının mantığı çok ayarsız bir kere.G4 gibi hayvani formdan darbe almıyor,Kin'den bile hasar alabiliyor ama üst düzey haki yüzünden.Herifin savunmasını yok sayan haki sahibi Luffy baya baya kan alıcak bu heriften.Dressrosa'daki Sabo'da ileri silahlanmayla Jozu'yu meyvesiz falan alır mantığı da çıkmıyor değil hani.Derinin altına,iç organlarına ulaşıyor bu haki ne yapıcaksın ki.Savunmayı geçersiz kılan avelce bir şey.
Oden'in adamları hayatlarını Oden'e adadıkları o için o kararlılıkla Oden'in iradesini taşıyorlar ve bu yüzden Kaido'ya zarar verebildiler desin ben tamamım. Çok yazdım. Teknik bilmek başka şey kişilerin kendi seviyeleri başka şey. Herkesin yaptığı koka aynı sertlikte olmaz. İleri düzey haki biliyor diye herkes alemlere akmaz vs. Bekleyip görelim.

Bana mantık mantıklı konuşma abi Kinemon üzerinden. Çöp işte bu adam Law yoldan geçerken tek atmasın ciddiye alır gene tek atar. Safi zarar karakter, ne güzel hazır okuyucuya sevdirmişken edebiyle öldürecekti karakteri mangaka.
Tek mi yesin istiyorsun? Biraz diş göstersinler ki, kapışma olsun Kaido ve Kınlar arasında. Kaido'nun çıkıp da adamlara "Siz on kere vurun, ben bir kere" diyecek hali yok zarar görmemesine güvenerek. Belki Kin'emon'un kılıcına özel bir durum vardır. Neyin ne olduğu belli olmadan yorum yapmak iyi değil.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık