Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 991 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Troll değil ciddiyim ben. Siz kinemonu niye ezik görüyorsunuz? Adamın bu zamana kadar 1 tane dövüşü yok. Kendi kafanıza göre adamı ezik sandınız. Başından beri çok güçlü diyorum laf anlatamadık gitti :D Adam şuan luffynin kullandığı ileri hakiyi kullanabiliyor :D Slash atarak bile dünyanın en güçlü zoanını ejderha modunda kesiyor :D Normal bedenini değil direkt ejderha halini de kesiyor. Adamın saldırı gücü anormal yüksek. Zoro'nun pikayı kesmesine şaşırması normal. O büyüklükte bir şeyi daha önce kesilirken görmedi. Kaldı ki o kadar büyük bir şey kesemese de başka hünerleri olabilir. Ki var. Zoro ateşi kesemiyor. Ama kinemon kesiyor. Adam çok güçlü ama bir türlü anlatamadım. Oda, kinemonun gücünü hep sakladı. Doftan bir tane tekme yedi de ne oldu. Luffy de yumruk yedi. Gene bizimkilerin şaka yollu kinemona tokat mokat atmaları işin espri kısmı. Law zaten arkadan slash atıp kinemonu kesiyor. Aralarında dövüş olmuyor. Adam 2 haki sahibi birisi odenle aynı tipte, ateşi ve dünyanın en hayvan zoanını hem de yonkou dayanıklılığının belki de zirvesini oturduğu yerden slash atıp saldırısını karşılıyor yetmiyor ağzını kesiyor. Lufffy g4 ile ağzına yüzüne o kadar vurdu çizik atamadı, kinemon Allahın dağından slash atıp kesiyor :D Adam güçlü. Bir türlü anlatamadım gitti. Açın şu punk hazardı dressrosa dahil baştan okuyun aslında hayvanın önde gideni :D Mesela, zoro ve luffy kiku için çok güçlü diyorlar. Kiku ise kinemona abi çekiyor :D
Abartma bence sen tekrar oku.O kadar güçlüydü madem dressrosada niye ağlıyor.Anlatıyordu şöyle şöyle olaylar oldu baktık ki Doflamingo ailesinin pençesindeyiz yağmurdan kaçarken doluya tutulduk tarzı konuşuyordu hangi sayı unuttum.Oda’nın rol biçip saçmalaması tamamen tutarsız öncekilerle.

Fb ile sevmiştim iki aksiyonla nefret ettirdi Oda karakterden. Gene bir es veriyorum bunca yıl bunca emeğin sonu böyle olmaz. Toparlar bir açıklama yapar belki duruma dair. Yoksa o biçim delikanlı Kinemon OP'u bitiren adam olarak tarihte yerini alır.
Meğersem Kyoshiro’dan falan güçlüymüş biat etmesinden anlamalıydık.Roger’ın varisi Bullet gibi Oden’in varisi olacak güçteymiş vay be. Hiç çaktırmıyordu ama.:oleyo2:

Soda'nın eyyamına bak. Samuraylara Yonko üzerinden şov yaptırıyo. Kinemon dediğin adam Nami'yi yenemez. Japonya'yı övcen diye de bu kadar eyyam olmaz. Anlarım kendi memleketinin adamını hafif kayırmanı da, bu artık Banker Bilo'ya döndü.

Yani hiç bir şekilde zarar verilemez denen adam kevgire döndü. Bu saatten sonra Aokji vs Kaido, Akainu vs Kaido bunlar hiç bi şekilde sırıtmaz zaten. Hatta üstün blie çıkabilirler diye düşünüyorum çünkü amiralleri daha bu hale düşüren birini görmedik zayıf karakterlerden.
Ben amiralleri kuvvet olarak yonkoların gerisinde görürüm ama bu adamlarda yılların disiplini var. Koca Ana'yı severim ama hiçbir amiral ne Linlin'in durumuna ne de Kaido'nun durumuna düşer.

Uçöpp ile Nami'nin cidden bir kere kaçmadan adam akıllı bir şeyler yaptığını gördüğümüzde seri bitecek veya sadece fake spoiler görmüş olacaz sanırım. Kaçmayın artık yeter azcık ağırlığınız olsun ya.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık