Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 991: Ölmemize İzin Verin

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    215
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Luffy hani lafta felan ama adam 5. imparator olarak anılıyor. Ulti Page One daha herkesin kaptanı olduğunu yeni öğreniyor nasıl iş bu? Bu arada Ulti, Page One ikilisi Usopp ve Nami ile vs atacak rahatladım resmen.
Wano izole bir ulke. Anlasilan Kaido as adamlari haric kimseyi dis dunyadan haberdar etmiyor. Bir de Drake ajan oldugu icin haber alabiliyordu muhtemelen.

Luffy hani lafta felan ama adam 5. imparator olarak anılıyor. Ulti Page One daha herkesin kaptanı olduğunu yeni öğreniyor nasıl iş bu? Bu arada Ulti, Page One ikilisi Usopp ve Nami ile vs atacak rahatladım resmen.
Bu ikisi Ulti ile Page One'ı hayatta alamaz. Araya girenler olacaktır.

Luffy'yi yeni duymaları da saçmalık. 2 yıl önce bile ortalığı birbirine katan çocuk.

Şuradaki bazı insanları anlamıyorum, arkadaş sanki Kinemon Kaido'yu öldürdü. Sadece ateşini kesti, Kaido'daki kesik anca diş etlerini kesmiştir. Kaldı ki son panalde Kaido'yu gösteriyor kesik falan yok yüzünde.

Bölüm fena değil ama biraz daha hız şart. Sürekli eşleşmeler değişiyor, Oda'nın da kafası karışık bu konuda bence ??

Bu doğru. Kaido belki izlemeyi seviyordur o zaman. :oleyo:
Zoro'nun onuruna leke olurdu Luffy'nin müdahale etmesi. Zoro ölecekse kendi çabalayıp ölmeliydi. Luffy zaten Johny ile Yosaku'yu da durdurmuştu.

Kaido da adamına güvendiği için bırakmıştır. Sonuçta Minklerin de adamları var Jack'in de. Üstelik birinin kolu öbürünün bacağı yok ve bunlar daha önce de dövüşmüşler. Zaten beklenmedik bir şey olmasa Kaido ağzına ederdi Jack'in.

Bu ikisi Ulti ile Page One'ı hayatta alamaz. Araya girenler olacaktır.

Luffy'yi yeni duymaları da saçmalık. 2 yıl önce bile ortalığı birbirine katan çocuk.
Komkedi vs döenecek zaten vs atarlarsa. Sadece önemli kişilikleri egale etmedikleri için sevindim. Dört işe yaramaz birbirini buldu iste.
Luffy olayı da tamamen katılıyorum belki @tinythegiant dediği gibi Kaido haber almalrını önlüyordur.

Komkedi vs döenecek zaten vs atarlarsa. Sadece önemli kişilikleri egale etmedikleri için sevindim. Dört işe yaramaz birbirini buldu iste.
Luffy olayı da tamamen katılıyorum belki @tinythegiant dediği gibi Kaido haber almalrını önlüyordur.
Yamato nasıl biliyor Luffy'yi sorusu doğuyor o zaman.

Bir kere Carrot garanti bunlara yardım edecek. Yamato da gelir muhtemel. Shinobu da öyle. Chopper da var. Bu saydıklarımdan Carrot hariç şüpheliyim.

Zoro'nun onuruna leke olurdu Luffy'nin müdahale etmesi. Zoro ölecekse kendi çabalayıp ölmeliydi. Luffy zaten Johny ile Yosaku'yu da durdurmuştu.

Kaido da adamına güvendiği için bırakmıştır. Sonuçta Minklerin de adamları var Jack'in de. Üstelik birinin kolu öbürünün bacağı yok ve bunlar daha önce de dövüşmüşler. Zaten beklenmedik bir şey olmasa Kaido ağzına ederdi Jack'in.
Ben de o şekilde düşündüm açıkçası. Kınlar nasıl izliyorsa Kaido'nun da izliyor olması normal.

Bir kere Carrot garanti bunlara yardım edecek. Yamato da gelir muhtemel. Shinobu da öyle. Chopper da var. Bu saydıklarımdan Carrot hariç şüpheliyim.
Yamato kızı ve Odenin günlüğünü 20 yıl boyunca saklayabilmiş biri için haber almakta normaldir. Zaten Yamato Ace'in kardeşi olduğunu biliyordu sanırsam sadece.

Kaido kınları alacağına göre olay Yonkou kaptanı kendi tayfasını tek başına alıra dönüyor.

Yamato Ace’le tanismis, Ace’in de Wano’ya gittigini daha onceden biliyoruz. Muhtemelen Ace’le uzun uzadiya bir diyaloga girmislerdir, iceriginde Luffy’de vardir. Kaido’nun kizi oldugu icin dis dunyadan haberi olan nadir insanlardan da olabilir, o yuzden Yamato’nun Luffy’i bilmesi bence supriz degil.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık