Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 991: Ölmemize İzin Verin

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    215
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Konudan bağımsız bu konuda asıl reis Big Mom bence ya, kadının tek bir yarası yok. En güçlü yonko olacak potansiyele de sahipti ama Oda wanoda bunu nerfledi gibime geliyor
Tam Kek arcıdna kesinlikle benim için 1 numara oldu kadın.En güçlü imparator hala benim gözümde.Ama Jinbe ve Robine gitmesi baya süre dönmemesi nerfün büyük bir işareti.Tam gücünü kullansa Onigashima inler.

Bunu da görmedik :D

Aga nasıl görmedik.Zunisha hortumu,2,5 Amirale sahip gemiye saldırı,İu ve Neko ile 5 gün 5 gece savaş ve özünde tamamiyle iyileşmesi.

@Kizaru ya Sasaki ya da Who's Who durdurur belki Sanji'yi. Bir onlar kaldı.
Who'nun Quee'nin yanına gideceğini ve 2v2 olacağını düşünerek yapmıştım o yorumu. Geçen bölüm Zoro'yu yukarı yolladıydık ama şuan yukarı Sanji gidecek gibi duruyor. Sanji vs King olma ihtimali de ilk söylediğim eşleşme gerçekleşirse bir hayli kuvettlenecektir. Tabi şuan denklemde Big Mom yok. Gelecek bölüm ortaya çıkarsa denklem yeniden alt üst olabilir.

Tam Kek arcıdna kesinlikle benim için 1 numara oldu kadın.En güçlü imparator hala benim gözümde.Ama Jinbe ve Robine gitmesi baya süre dönmemesi nerfün büyük bir işareti.Tam gücünü kullansa Onigashima inler.

Aga nasıl görmedik.Zunisha hortumu,2,5 Amirale sahip gemiye saldırı,İu ve Neko ile 5 gün 5 gece savaş ve özünde tamamiyle iyileşmesi.
Ace de jinbei ile 5 gün kapıştı. O yazılanlar boş iş. Saydığın şeylerin hiç birinde dayanıklılık ile ilgili bir şey yok. :D Sadece hani mamut işte falan diye dayanıklı olduğunu düşnüyoruz. Gördüğümüz bir şey yok çünkü Oda hiç bir vsyi çizmedi.

Ace de jinbei ile 5 gün kapıştı. O yazılanlar boş iş. Saydığın şeylerin hiç birinde dayanıklılık ile ilgili bir şey yok. :D Sadece hani mamut işte falan diye dayanıklı olduğunu düşnüyoruz. Gördüğümüz bir şey yok çünkü Oda hiç bir vsyi çizmedi.
Aga bir şeye karar vermen için illa her şeyi görmen mi gerekiyor

Totosu yemiyor.Hangi en büyüğün günlerce süren savaşını görmüşüz ki.

Oden reyisin FB'si bitip bizim çöplerin onigashima sularına girmelerinin üzerinden 17 bölüm geçmiş. Bu 17 bölümde muhtemelen bir daha görmeyeceğimiz görsek de seri sonunda göreceğimiz karakterlerin kişiliklerini yansıtıp durdu başka bir şey yapmadı. Seri şu arcta bitse Kaido tayfada ki herkesi öldürse, lütfü'yüde ibrikçi başı yapsa ne güzel olur anlatamam. Tabi soda yapmaz bunu sodaya da şantaj yoluyla yaptıracaklar bunu ki 1000 bölümde seride bir arpa boyu yol yürüyemediğini okuduğunda kendisi görsün. Dünyanın en leş, en rezil mangakası olarak tarihin tozlu sayfaları arasına karışsın. Bıhtıh ya. :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık