Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 990: Tek Kişilik Ordu

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    252
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üye silindi 1004

Mihowk'un eğittiği adam daha ölüm kalım kapışmasına girmeden, adam akıllı up almadan Kaido nerede diyor :gamyon:

Mihowk'un bu seride efsaneler arasına girmeme ihtimali sıfır. Luffy'nin ölme ihtimali gibi düşün xD
Efsane falan olamaz bu saatten sonra. Oda eskisi gibi yazamıyor. Oden gibi gazoz olursa öpüp başına koy. ;)

yok, galiba orda ben arada kaldım, yalnızım, hedefler nasıl olsa aynı senle takılam diyor.
Doğru, yalnızlığını ve çaresizliğini ifade ediyor bir yandan ama kendinden topluluk adı ile bahsetmesini nasıl açıklarsın? Orada ya kendini abartıyor ya arkasından bahsediyor ya da gücünü işaret ediyor.

Kara Mariya'nın boynuzları gerçek olmasa hain diyeceğim ama boynuzları gerçek. Ama o da hain, çok belli, teorileri falan da vardı. Hain değilse Sanji'ye rakip olur umarım.

Kara Mariya'nın boynuzları gerçek olmasa hain diyeceğim ama boynuzları gerçek. Ama o da hain, çok belli, teorileri falan da vardı. Hain değilse Sanji'ye rakip olur umarım.
Düşünsene Sanji Ivankovdan aldığı hormonlarla kadına dönüşüyormuş ve kadınlara vurabiliyormuş bu sayede. Ama bu sefer erkeklere vuramıyormuş ortalıkta Zoro-çaaan Mugiwara-boy diye geziyormuş

Yamato’nun annesi büyük ihtimalle.Kaido - Makoto Maria da yanındaki kadın.Arc sonu onun için iyi bitmeyebilir yani.
Onu düşündüm de Yamato'nun boyutları yetersiz kalıyor böyle ana baba için. Yamato Wanolu bir kadının çocuğu bence. Ark sonu şogun olmasını bekliyorum. Kadın Wanolu ve Oden'in yolunda. Oden ölmemiş gibi devam etmeleri için en doğru şogun adayı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık