Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 990: Tek Kişilik Ordu

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    252
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üç kişilik çizimlede bu durum tutabilir, ortadaki en güçlüdür ya da daha doğrusu(bence) daha baskın olandır. Ama altı kişi söz konusu olunca sıralama ya da konum pek önemli değil bence. Page1 ile Ulti-çan'a sahne çizmek için onları sona almış. Drake'nin sahnesini bitirmek için King'i kullanmış. Kalan üçünü de sıralamış. Kim Kim daha baskın biri, üçlü içinde de en güçlüsü o gibi ama kalanı için konuşamam.

Gorosei'nin toplu karesi üzerine her şey denebilir. En güçlüsü hangisi? Sağdaki adam mekanın sahibi gibi duruyor, Gorbaçov ortada yer almış, Kılıçlı rahatım ben, aştım ben diyor, Dof'un Amcası kendinden emin bakışlarla otorite saçıyor ya da Ganfall adamlarını önüne almış patron gibi arkada duruyor. Nereden savunursan savun oluru var bence.
Var bir formulü yazarın o konuda hatta sıralaması bile olabilir ama sayfaları tek tek incelemek kafa yormak lazım.Bir ara göz atmıştım Kuzan ikinci sırada mı diye düşünmüştüm mesela amiraller için.Dövüşmeleri de destekliyordu. Mekanın sahibi dediğin ikincidir mesela vücut diline dikkat ediyor Oda.Gorbaçov ise genelde direkt muhattap alan kişi olduğundan lider olduğunu düşünüyorum zaten en ortada.Shanks gelince direk o muhattap almıştı örneğin.

Var bir formulü yazarın o konuda hatta sıralaması bile olabilir ama sayfaları tek tek incelemek kafa yormak lazım.Bir ara göz atmıştım Kuzan ikinci sırada mı diye düşünmüştüm mesela amiraller için.Dövüşmeleri de destekliyordu. Mekanın sahibi dediğin ikincidir mesela vücut diline dikkat ediyor Oda.Gorbaçov ise genelde direkt muhattap alan kişi olduğundan lider olduğunu düşünüyorum zaten en ortada.Shanks gelince direk o muhattap almıştı örneğin.
Bir düşüncesi vardır mutlaka ama :bilmem:

bence oroçi gibi gereksiz ve karaktersiz birinin tek karede ölmesi yeter ona fazla bile umarım geri getirmez Oda sensei

Ben kinemonun öleceğini düşünmüyorum , momonun her daim akıl hocası olacaktır.

İnu nekonunda öleceğini düşünmüyorum ya da 9 kından herhangi birinin.

Belki Jack gider.. ama Jack kadar harbi gözü kara bi karakterin ölmesini istemem.

Denjiroda bir ihtimal küçükte olsa.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık