Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 990: Tek Kişilik Ordu

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    252
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bide orada tek dev yok. Bu arctaki en mantıklı şeylerden biri g4 açması. O kadar absürd şeyler oluyor ki aralarında en normali bu galiba. Çok küçümseniyor devler bu seride soda yüzünden.
Hatırlamıyorum şu an Franky hangi deve ışın attı? Eğer o dev şu an yoksa ve Luffy kalanlara G4 açtıysa vay anam vay

Bu arada biri ölecekse en yakın kişi Usopptur.

Normal bir insan olarak yonkounun karşısında cesurca dikilir ve hayalini gerçekleştirmiş olur. Sonra da ölür. Bunu en büyük Usopp fanına dediğimde onun bile yüreğine bir ateş parçası düşürdüm ve kabullendi.
abicim tayfadan kimse ölmez, seride zaten kaç kişi öldü ki? bırakın bu işleri ya. bide nami ölür diyenler var. nami tayfanın pusulası ölmesi mantıklı mı?

Luffy arc sonu net bir şekilde amiral seviyesi olur. Kaido'yu indirmek için yeterli sayıda adam var özellikle Marco'nun da o dövüşte bulunması lazım tabi. Ama hiçbir koşulda ve şartta ittifaktan BM'yi de indirebilecek bir ekip çıkmıyor.
adaya birisi gelmediği müddetçe iki yonko inemez anca B.M. ben gidiyorum yiyin birbirinizi ete para vermeyin der

Bir meyvenin başka kullanıcıya geçmesi içn kullanıcını ölmesi gerekmiyor mu? Yahut CC gibi birisi yapay meyvesini yapmış olabilir
Doffy ölümsüz olmak istiyordu. Law uygulasaydı ölmüş olacaktı ama Doffy'de ölümsüz olacaktı. Im'de ölümsüz ise ope openin eski kullanıcısı uygulamıştır. :D

Güç aktarımı yaparak kullanıcı ölmüş oluyor ama başkasına ölümsüzlük vermiş oluyor.

Doffy ölümsüz olmak istiyordu. Law uygulasaydı ölmüş olacaktı ama Doffy'de ölümsüz olacaktı. Im'de ölümsüz ise ope openin eski kullanıcısı uygulamıştır. :D

Güç aktarımı yaparak kullanıcı ölmüş oluyor ama başkasına ölümsüzlük vermiş oluyor.
O zaman İm kuvvetli ihtimalle bu meyve kullanıcısını zorladı ölümsüzlüğü elde etti ve sonrasında belki de öldürdü

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık