Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 988: Beklettiğim İçin Üzgünüm

Bölüm Nasıl?

• Kullanılan toplam oy
    325
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
King sağlam olmasına sağlamdır zaten. Mesele karakterin ağırlığı** dediğimiz şey. Şimdiye kadar standart ark yan patchlerinden öteye gitmedi. Kata'yı okurken ciddi merak ve heyecan unsuru ön plandayken bu zırt da öyle bir şey sezemedim daha.
Yok ya bence iyi karakter queen gibi gevsek degil jack gibi atarli ergen degil sakin biri sag kollarin olmasi gerektigi gibi

986. bölümün kapağında, Lola'nın grubu Pound'u iplemeden denizce açılıyordu. Bu bölümde Pound'un denize atlayıp, etrafına düşen topları bile iplemeden onlara doğru yüzdüğünü görmek üzdü ya. Ben bu Pound'a hem acıyorum hem de adamı inanılmaz taktir ediyorum. Bu adam hem kızına müthiş babalık yapar hem de minik Bege'ye müthiş dedelik yapar. Şu adamın yüzünü güldür be Oda reis. Vallahi de billahi de yazık. Kucağına torununu almadan canını alma adamın ne olur. :(

Keşke arkasında Robin varken ezseydi. Brook'un yaptığı şerefsizliği unutmayacağız!

Abi sahne çok şık yalnız ya. Bence Robin'in olması sahnenin etkisini azaltırdı.
Franky son gaz motoru sürüyor. Brook önde cool bir şekilde oturmuş. Arka teker Big Mom'ın suratına yapışıyor. Franky kadının suratını ezerken sırıtıyor. O sırada Brook çoktan bulutu ikiye kesmiş. Big Mom yerde yatarken ikisi kadını umursamadan konuşuyor. O sırada Nami aniki diye bağırıyor. Böyle bir sahneye üçüncü bir kişi fazlalık olurdu bence. :D

O değilde bir ara boyoyon fetişi vardı demi bu forumda bak hatırladım yine. :D
O değil de Boyoyon reis ada falan yok ediyordu. Onun yok ettiği adalar bence hak etmiş yok edilmeyi boyoyon tarafından da yok edilmezsin ya. :D

Franky sen nasıl bir kralsın ya, 20 yıldır beklentilerimizin en ucunda bile Zoro'nun gelip Yonkou ezmesi yoktu, iki dakikada kadını yarış pistine çevirdin :hhh:

Sanji büyük iş başarmış, özellikle iki tane komutanın tam ortasından kaçırması baya hoşuma gitti, yavaş ol karnımı delecen hikayesi Oda'nın okuyucuya beklenti verme fantazisi.

Luffy sana diyecek bir şey yok gene kendinden beklenileni tam anlamıyla yaptın :hhh:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık