Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 987: Sadık Uşaklar

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    257
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Mihawk'la ve babunlarla adada kalan adam Perona'yla evcilik oynadı.
Olay o değil. Antagra'ya göre rakip görmeden de güçlenebiliyorsun. Mesela zoro Wcı arc sürerken güçlenmiş. Ama nasıl güclendigini sorsan söyleyemez o ayrı konu. Hani bahsedilen nami, usopp gibi silah kullanılan adamlar olsa evet bu adamlar rakip gormeden silahını güçlendirip gelişir dersin. Ama zoro nasıl rakip gormeden güçlenecek orası muamma. Ha enma düştü gökten orası ayrı. :ehe:

Beyler antrenman yaparak da güçlenilebilir örnekleri olan bir şey bu gayet.İlla dövüşülmesine gerek yok.Ha bence dövüşmek çok daha hızlı güçlendiriyordur ama.

Olay o değil. Antagra'ya göre rakip görmeden de güçlenebiliyorsun. Mesela zoro Wcı arc sürerken güçlenmiş. Ama nasıl güclendigini sorsan söyleyemez o ayrı konu. Hani bahsedilen nami, usopp gibi silah kullanılan adamlar olsa evet bu adamlar rakip gormeden silahını güçlendirip gelişir dersin. Ama zoro nasıl rakip gormeden güçlenecek orası muamma. Ha enma düştü gökten orası ayrı. :ehe:
Sadece dövüşerek güçleniyorlarsa Zoro şu anda Thirller Bark'taki gücünün çok az üstündedir. Oda iki yıllık aradan sonra sadece Luffy'e rakip çizdi hatta iki arc Luffy için bile rakip yoktu.

Ben antrenmanla güçlenilmez demiyorum ama WCI arc sırasında zoro kiminle antrenman yaptı da güçlensin?
Kendi kendine talim bile yapsa kılıç teknikleri güçlenebilir.Ya da hakisi.Kata gözlemini sırf dövüşerek kasmamış Bege'nin dediğine göre eğitim yaparak kasmış.Ha bunun için potansiyel de lazım tabii.O potansiyel de Zoro'da mevcut ama gidip de tabii herkese kafa atan Luffy ile bir değil,olmamalı da zaten.

Sadece dövüşerek güçleniyorlarsa Zoro şu anda Thirller Bark'taki gücünün çok az üstündedir. Oda iki yıllık aradan sonra sadece Luffy'e rakip çizdi hatta iki arc Luffy için bile rakip yoktu.
Yoo Ts sırası sürekli antrenman yaptı. Bu adam'a güç katar. Ama wano da ronin kılığına girip boş boş oturmak p. Up sağlamaz.
Kendi kendine talim bile yapsa kılıç teknikleri güçlenebilir.Ya da hakisi.Kata gözlemini sırf dövüşerek kasmamış Bege'nin dediğine göre eğitim yaparak kasmış.Ha bunun için potansiyel de lazım tabii.O potansiyel de Zoro'da mevcut ama gidip de tabii herkese kafa atan Luffy ile bir değil,olmamalı da zaten.
Ray boşuna demiyor haki sınırları zorlandıkça açığa çıkan bir şeydir diye. Kata da illaki zorlu rakip görmüş ki haki kasmış.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık