Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 987: Sadık Uşaklar

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    257
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Önümüzdeki bölümle ilgili tek merak ettiğim şey Inu ve Neko reislerin sulong formunun nasıl olduğudur. Ne kadar güçlenebileceklerini bayadır merak ediyordum. Onun dışında bir şey yok, Kaido bunların içinden geçecek zaten. Ha bir de Luffy şu malum hakisini bir kere kullansa da Bigmom hayvanında etki bırakıp bırakmadığını öğrenebilsek keşke.

Önümüzdeki bölümle ilgili tek merak ettiğim şey Inu ve Neko reislerin sulong formunun nasıl olduğudur. Ne kadar güçlenebileceklerini bayadır merak ediyordum. Onun dışında bir şey yok, Kaido bunların içinden geçecek zaten. Ha bir de Luffy şu malum hakisini bir kere kullansa da Bigmom hayvanında etki bırakıp bırakmadığını öğrenebilsek keşke.
Şuan Luffy Big Mom'u gene alamaz da bu sefer hasar verebilme seviyesine gelmiştir diye düşünüyorum.

Üye silindi 1004

Kaido'yu alır ama, Big Mom'ı rüyasında alır. Kadın zırdeli o delilikle Super Saiyan patlatsa şaşırmam.

Evet fazla. Bir taraf kesiyor diğer taraf çizik atamıyorsa, zarar veren tarafın saldırı gücü daha yüksektir. Adamların ezik olması saldırı gücünü ezik yapmaz.
Valla sen "çizik atma" olayını neye göre ayarlıyorsun bilmiyorum ama seri boyunca Luffy 1000+ yara aldı bunlardan kalıcı olanı 2 tanesi, biri kararlılığını göstermek için gözünün altını kesmesi diğeri ise Ace öldükten sonra Sakazuki'nin Luffy'de açtığı yara. One Piece'te kalıcı olmayan yaraların hiçbir önemi yok. Bir yara eğer karakterin kişiliği veya hedefine bir şey katmıyorsa o yara asla kalıcı olmuyor. Kaido'nun Kınlardan aldığı "çizik" 3 bölüm sonra silinecek ama Oden'in açtığı yara karakterin kişiliğine oturmuş bir şey.

Şimdi en yakınındaki kesici aletten birazcık uzaklaşarak Kaido vs Luffy kısmını objektif olarak tekrar oku. Fakat tekrar ediyorum, 5 metre yakınında bıçak, çakı vs. olmasın, kokusu çeliyor yoksa.

Valla sen "çizik atma" olayını neye göre ayarlıyorsun bilmiyorum ama seri boyunca Luffy 1000+ yara aldı bunlardan kalıcı olanı 2 tanesi, biri kararlılığını göstermek için gözünün altını kesmesi diğeri ise Ace öldükten sonra Sakazuki'nin Luffy'de açtığı yara. One Piece'te kalıcı olmayan yaraların hiçbir önemi yok. Bir yara eğer karakterin kişiliği veya hedefine bir şey katmıyorsa o yara asla kalıcı olmuyor. Kaido'nun Kınlardan aldığı "çizik" 3 bölüm sonra silinecek ama Oden'in açtığı yara karakterin kişiliğine oturmuş bir şey.

Şimdi en yakınındaki kesici aletten birazcık uzaklaşarak Kaido vs Luffy kısmını objektif olarak tekrar oku. Fakat tekrar ediyorum, 5 metre yakınında bıçak, çakı vs. olmasın, kokusu çeliyor yoksa.
Yav arkadaş kınlar kaidoyu kesti mi? Kesti. Yaraladı mı? Yaraladı. Kanını akıttılar mı? Akıttılar. Luffy bunlardan hiç birini yapamamasına rağmen nasıl saldırı gücü daha yüksek oluyor? Buna cevap veremiyorsunuz masal anlatıyorsunuz :D Git luffy nasıl çizik bile atamadığını baştan oku. Zira kinemon kan alıyor. Mangada olanı bile red ediyorsunuz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık