Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 984 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
- Yamato nasıl Oden fanı oluyor? Aralarında bir iletişim var mı? Sırf çorba olarak ölen homoseksüel çıplak bir kılıç ustası olmasından mı etkilenmiş? Yani hani mesela Luffy, Shanks'dan nasıl etkileniyor? Beraber vakit geçiriyorlar sonucunda adam kolunu kaybediyor. Luffy onun gibi olmak istiyor. Aynısı Sanji ve Zeff, Chopper ve Hiluluk içinde geçerli. Yani sırf Geyşa kılıklı bir kılıç ustası olması birinin birini etkilemesine yetmez. Pudding'le Sanji bile birbirinden etkilenmesi için bir altyapı oluşturmuştu bu adam. Buradaysa komedi film gibi. "Oden'in idamını gördüm ve onun gibi olmaya karar verdim çünkü etkileyiciydi"... Hadiiiiiii oradan hadiiiiii!!! Oden'le beraber zindana kapatılmış falan olsa, Oden buna iki aforizma kasıp hayat dersi falan verse anlayacağım. Fakat hayatında sadece idamını gördüğün birinden etkilenemezsin. Korsanlar Kralı falan değilse ya da ne bileyim Beyazsakal falan.

- Ace nasıl bir karaktersiz çıktı görüyorsunuz. Kaido'nun Oden taklitçisi kızıyla beraber ama, Wano'nun durumunu kimseye anlatmayacak kadar da ikiyüzlü. Marcoların haberi bile yoktu olanlardan....

Ya tıraş neden etkileniyorlar? Ayrıca ada halkı Oden'den etkilendi diye herkes Oden taklitçisi mi olmuş? Birinin taklit edip özenecek kadar etkilenmek için ya problemli saf geri zekalı olmak lazım ya da Luffy gibi olmak lazım. Bi saniye....
Belki korkusuz gözüken babasını titretip, böğrünü yardığı için etkilenmiştir bilinmez. :)

Mesele kadın olması değil. Kaido oğlum dedikten sonra gözlerini falan kaçırsaydı bile kurgu sırıtmazdı. Ters köşe yapacaksan kurguya yedirmen lazım. İpucu falan verseydi ya da oğlan, kız hiç dedirtmese ama insanlar oğlan sansaydı ayrı. Ama bu siyah dediğine yarın beyaz deyip zaaa gandırdım tarzı hoş değil.

Abi sırf kız çıktı diye bayat kurgu, son anda yaptı gibi yorumlar yapmanız cidden saçma. Neymiş kaido gözlerini kaçırsaymış ? şaka mısınız? Adam oğlu olmasını isteyip onu o şekilde büyütmüş olabilir. Onun kız oluşunu kabullenmiyor olabilir. ne abarttınız ya. Bunun örnekleri başka serilerde çokça var zaten.

Eiichiro Oda Virüs sürecinde hayatını kaybetmiştir ve şuanda Bölümleri Editörleri çiziyor Fanlar panik yapmasın diye gizleniyor bu durum. Oden olayı-Marco savaşa gelemeyeceğim ama Luffye bu mesajı ilet (mesaj: biraz gecikerek geleceğim.) Yamato: Ben Kaido'nun oğluyum. (Yamato Kadın)

Mesele kadın olması değil. Kaido oğlum dedikten sonra gözlerini falan kaçırsaydı bile kurgu sırıtmazdı. Ters köşe yapacaksan kurguya yedirmen lazım. İpucu falan verseydi ya da oğlan, kız hiç dedirtmese ama insanlar oğlan sansaydı ayrı. Ama bu siyah dediğine yarın beyaz deyip zaaa gandırdım tarzı hoş değil.
ama daha önceden karakterin görünüşüne göre kadın olduğunu tahmin edenler de oldu :S yani belki de doğrudan karakterlerin ağzından çıkanlara inanmanın bi anlamı olmadığını tekrarlıyordur kurgunun kendisi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık