Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 984: Kutsal Kitabım

Bölüm Nasıldı?

• İyi

Kullanılan: 168 62.9%
  • Orta

Kullanılan: 63 23.6%
  • Kötü

Kullanılan: 36 13.5%

• Kullanılan toplam oy
    267
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sosyal medyada bir yorum gördüm ve gerçekleşme ihtimali tüylerimi diken diken etti. Malum Ace Wanoya gitti ve sonrasında tayfaya katıldı. Babalık ile konuşurken Yamato’dan Oden diye bahsetmişse ve fakirler falan ama iyiler diye konuşarak bağlamışsa ya da bu seçenek benim aklıma geldi Yamato kimseye bahsetme falan muhabbeti çektiyse böyle senaryo bağlama ihtimali ürkütmedi değil...o_Oo_Oo_O

Sosyal medyada bir yorum gördüm ve gerçekleşme ihtimali tüylerimi diken diken etti. Malum Ace Wanoya gitti ve sonrasında tayfaya katıldı. Babalık ile konuşurken Yamato’dan Oden diye bahsetmişse ve fakirler falan ama iyiler diye konuşarak bağlamışsa ya da bu seçenek benim aklıma geldi. Yamato kimseye bahsetme falan muhabbeti çektiyse böyle senaryo bağlama ihtimali ürkütmedi değil...o_Oo_Oo_O
Erkek olsa yine neyse de kadın olması ihtimali baya düşürüyor. Düşünsene ace gelmiş Wb ve izo'nun yanında oden fıstık gibi diyor.Bir de ben bunla vs attım dediyse o iş baştan bitmiştir zaten.

Wano-WB bağlamında hiçbir varsayım mantıklı gelmiyor açıkçası bana. Yani bu yine bu kadar sığ ve boş eleştirmeyi haklı kılmıyor, ancak pek çok sebep verilmedi değil. Çok saçma neden sonuç ilişkileri doğurdu ve Wano'dan keyif alsam da cidden bazı şeylerin içine edildi yani.

Onun dışında bossların düşmesi dışında neler olacak, nereye bağlayacak merak ediyorum. Bu ark'dan sonra evren tekrar şekillenecek gibime geliyor.

Silinmiş Üye

Ace ve Wano detayına hiç girmeyecekti bence.Hayırlısı.

Erkek olsa yine neyse de kadın olması ihtimali baya düşürüyor. Düşünsene ace gelmiş Wb ve izo'nun yanında oden fıstık gibi diyor.Bir de ben bunla vs attım dediyse o iş baştan bitmiştir zaten.
Sonuçta kendinden Oden diye bahsediyor ve Acein pek öyle fıstık gibi muhabbeti yaptığını sanmıyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık