Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 983: Yıldırım

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    235
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
bu arc in sonu neye bağlanır onu merak ediyom vegapunk mu sabo mu? yamatoyu vegapunk odenin genleriyle yaratmışmıdır acaba?

Ark sonunda vegapunku şöyle görürüz bence wanonun smilelar sayesinde içillemez hale gelmiş suyunu zehirlenmiş hayvanlarını bi elden geçirir birde smike kurbanı sürekli gülen insanları tedavi eder bu şekilde vegapunkla ilgili bir kaç şey görürüz diye düşünüyorum

Toki ölse çok daha iyi bir senaryo olurdu.Böyle tayfa elindeki bir gizemi açığa kavuşturma şansını kaybederdi.Tam Oda'lık bir davranış :artiz: Ama herhalde arc sonunda birçok gerçeği açıklayacaktır
Kitabeleri okuyacak biri lazım Kaido'ya. Bu kişinin de Toki olduğunu düşünüyorum. Karşılığında da Yamato'yu öldürmeyip kendi oğlu sıfatıyla büyüttü diye bir teori salladım kendi kendime. Yamato'nun Luffy'yi beklemesi Oden olayını bir şekilde bildiğini, ve maskeyle gezmesi de Oden'e olan benzerliğini gizleme ihtiyacından kaynaklanıyor gene teorimde. Ama çok detaulı takip edemiyorum seriyi uzun zamandır. Detaylı takip edenler bu sallamasyonu destekleyen ya da desteklemeyen detaylar bulabilirler muhtemelen.

Kitabeleri okuyacak biri lazım Kaido'ya. Bu kişinin de Toki olduğunu düşünüyorum. Karşılığında da Yamato'yu öldürmeyip kendi oğlu sıfatıyla büyüttü diye bir teori salladım kendi kendime. Yamato'nun Luffy'yi beklemesi Oden olayını bir şekilde bildiğini, ve maskeyle gezmesi de Oden'e olan benzerliğini gizleme ihtiyacından kaynaklanıyor gene teorimde. Ama çok detaulı takip edemiyorum seriyi uzun zamandır. Detaylı takip edenler bu sallamasyonu destekleyen ya da desteklemeyen detaylar bulabilirler muhtemelen.
Mantikliymis aga

Zaten luffy i bekliyorsa boş yüzyıl da olanları bilmesi gerekiyor. Çünkü Roger ve oden her şeyi öğrendikten sonra 20 yıl sonra falan demişlerdi. bundan dolayı luffy i bekliyor Büyük ihtimal

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık