Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 981: Çarpışma

Bölüm hakkında ne düşünüyorsunuz?

• Marco'nun gelişi gibi bomba

Kullanılan: 198 73.3%
  • Sanji'nin sapıklığı gibi sıradan

Kullanılan: 40 14.8%
  • Koca Ana Korsanları gibi boş

Kullanılan: 32 11.9%

• Kullanılan toplam oy
    270
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tayfanın her bir üyesinin çok değerli olduğu aşikâr. Usopp'u dövüş esnasında izlemek benim için franky brook nami robin chopper dan çok daha fazla keyifli.Usopp en güçsüz olabilir ama 2. Kaptandır, net. :)

Bölümü anca okudum.

Kısaca patlayan balon Apoo, boş yapan limon kafa ve şelaleden 2. kez düşürülen boş gemi'ye rağmen güzel bir bölümdü.

Gelir gelmez şov yapan Marco'da ayrı bi karizmatikti.

Eğlenceli bir bölüm.

Bölümü anca okudum.

Kısaca patlayan balon Apoo, boş yapan limon kafa ve şelaleden 2. kez düşürülen boş gemi'ye rağmen güzel bir bölümdü.

Gelir gelmez şov yapan Marco'da ayrı bi karizmatikti.

Eğlenceli bir bölüm.
Ah be Babür'üm sen de haklısın.Babür resimli bir Babür seven her zaman haklıdır.:sapkali:

Ope Ope no mi eşsiz bir meyve bence, öyleki Mangaka meyveden kısmamış Lawdan kısmış..

Kidin meyvesindeki elektromanyetizma Kaidonun saldırılarına karşı işe yarayabilir.
İlk dövüşleri nasıl oldu bilmiyoruz. Apo en başta mı ihanet etti sonradan mı bilmiyoruz. Kaidoya bi saldırdı yaptı mı onuda bilmiyoruz. Hawkins kartlara bakarak çekildi olan Kiler ile Kide oldu.

Kid ve Luffy kader ortağı gibi oldular. İkiside dayanıklı, iradeli, hırslı ve patavatsız savaşma tarzlarıda birbirine yakın gibi. Lastik ve metal adamlar...
Ope ope'yi seri sonu en iyi 20 meyve arasına koymam. Netttt.

Ope ope'yi seri sonu en iyi 20 meyve arasına koymam. Netttt.
Niyekine..
Dof bu meyveyi yenilmezlerden saymış...
Mingo bu meyve ye sahip olsaydım marijonedeki kutsal ejder hazinesine sahip olup dünyayı yok edebileceği belirtmiş.
Dofiy bu meyveyle neredeyse boş tahta oturacam demiş.

Bence çok kullanışlı meyve, room içerisinde istediği gibi hükmedebiliyor. Imar affıyla metrekaresinide genişletmiş.Burda kral sensin.
Meyvenin yan etkiside yok bildiğim kadar

Niyekine..
Mingo bu meyve ye sahip olsaydım marijonedeki kutsal ejder hazinesine sahip olup dünyayı yok edebileceği belirtmiş.

Bence çok kullanışlı meyve, room içerisinde istediği gibi hükmedebiliyor. Imar affıyla metrekaresinide genişletmiş.Burda kral sensin.
Dof'a kalsa hayaller dünya imparatorluğu ama gerçekler Impel Down.

Meyvenin eksileri tonla var. Say say bitmez.
  • Çok fazla enerji tüketiyor. Uzun dövüşlerin meyvesi hiç değil.
  • Room içinde dahi birini bölebilmen rakibin silahlanma seviyesine bağlı.
  • Shambles ile yapılan tüm saldırı kombinasyonları ki saldırıların %80'i shambles ile yapılıyor gözlem haki ile öngörülebilir.
Zaten bu 3 madde bile meyveyi bitirmeye yeter de artar. Hatta iddiamı editliyim. Seri sonu ilk 25'e bile almam bu meyveyi.

• Shambles ile yapılan tüm saldırı kombinasyonları ki saldırıların %80'i shambles ile yapılıyor gözlem haki ile öngörülebilir.
Zaten bu 3 madde bile meyveyi bitirmeye yeter de artar. Hatta iddiamı editliyim. Seri sonu ilk 25'e bile almam bu meyveyi.
Çok abartıldı nedense. Ben de ilk 20 ye almam.

Lufinin g4e geçince pilinin tükenmesine bakarak, lavın da meyve aynı etkiyi yapıyor gibi, hem ilim hem de haki yönünden daha kuvvetli birisi kullansa, lavın yaşadığı sorunları yaşamaz, daha fazlasını da yapabilirdi belki.

Niyekine..

Kişinin bakış açısına göre değerleniyor meyve. Hangi amaçla kullanacağına bağlı.
Savaşma amacı güden biri için hiç de ideal bir meyve değil. Law bu denli tıp bilgisine sahip güçlü biri olmasa o meyveyle savaşması mümkün olmazdı. Çünkü meyve dövüşe elverişli bir meyve değil.
Ama şahsen benim ve de Doflamingo'nun önceliği önüme gelenle yumruklaşayım olmadığından o da ben de seviyoruz meyveyi. Benim hayattan beklentilerime ve Doflamingo'nun planlarına hizmet edebilecek bir meyve çünkü.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık