Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 980: Dövüş Müziği

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    267
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
ECHİRO ODA: Apo diye bir karakter vardı napsam onu.Bunu en kötü nesilden birisi olarak gösterdik bir de Kaido'nun ekibe soktuk biraz parlatmak gerek ne yapsam acaba... Ha buldum kafam bozulunca kime bir araba kötek attırıyorum ben bu seride ona müracat edeyim.Apo saldırısıyla Zoro'yu yarsın Luffy'i de tek darbesiyle bayıltsın.Ama birkaç bölüm sonra da serideki en güçlü birkaç adamdan birisi olan yonkou Kaido ile Luffy i dövüştürem Luffy saatlerce kötek yesin Kaido'dan.Daha birkaç bölüm önce Apo'nun bir darbesine şuurunu kaybeden Luffy Kaido'nun her saldırısında ayakta dursun sonunda da biraz yardım bir de vereceğim güzel bir vs power up la Kaido'yu yensin evet güzel fikir çizeyim ben bunu çok tutarlı çok mantıklı bu. Sonrada gelecek hafta ara vereyim çok çalıştım haftalardır ara vermeden çiziyorum ara verme zamanı geldi artık.Bir dakika ben daha gecen hafta ara vermedim mi neyse salla gitsin ayda bir bile çıkarsam okuyorlar zaten dergim peynir ekmek gibi satılıyor ses eden yok devam *******...
EDİT:Oda düşünmeye devam ediyor:Lan çizdik ettik gönderdik dergiyi basılması için ama kafama bir şey takıldı ben bu Luffy' e bir power up verdiydim geleceği falan görüyordu e şimdi önüne gelenden şamarı yiyor göremedimi alacağı darbeleri o yetenekle direk Apo dan gelecek saldırıyı sezip Apo'ya uçup tek yumrukla alamazmıydı ruhunu alırdı e ben neden unuttum bunu bir anda KK olacak diye bas bas bağırdığım adamı teklettim Apo'ya. Amaaaan salla gitsin ben Apo'yu bir parlatacam benim Apo fantazim var parlasın Apo...

Son düzenleme:
Apoo iyi hype yaptırdı ama gücünü daha önce göstermemiş her süpernova aynı şekilde Luffy ve Zoro'ya kısa süreli ayarlar verebilirdi bence. Hatta şu anda hemen hemen bu seviyelere geldiğini söyleyebileceğimiz Sanji de suit'inin özelliklerini bilmeyen Luffy ve Zoro'ya aynısını yapabilir. Zaten tayfa dövme sabıkası kabarık.

Süpernovaların hiçbiri boş adamlar değiller, örneğin bunlardan herhangi birinin atıyorum Vergo'ya ya da Smoker'a yenilebileceğini düşünmemek lazım. Hatta Tobi Roppo'dan Who's Who ile Sasaki'yi pazarlama yaklaşımı da bu ikisinin eski kaptanlar olmaları ve bir nevi süpernova seviyesinde görülmeleri üzerinden yapılacak gibi geliyor bana. Yani Apoo'yu Tobi Roppo'nun aşağısında görmek bir yana Tobi Roppo'nun güçlü üyeleri Apoo'ya benzeme noktasından yükseltilecek diyorum.

Üye silindi 1004

ECHİRO ODA: Apo diye bir karakter vardı napsam onu.Bunu en kötü nesilden birisi olarak gösterdik bir de Kaido'nun ekibe soktuk biraz parlatmak gerek ne yapsam acaba... Ha buldum kafam bozulunca kime bir araba kötek attırıyorum ben bu seride ona müracat edeyim.Apo saldırısıyla Zoro'yu yarsın Luffy'i de tek darbesiyle bayıltsın.Ama birkaç bölüm sonra da serideki en güçlü birkaç adamdan birisi olan yonkou Kaido ile Luffy i dövüştürem Luffy saatlerce kötek yesin Kaido'dan.Daha birkaç bölüm önce Apo'nun bir darbesine şuurunu kaybeden Luffy Kaido'nun her saldırısında ayakta dursun sonunda da biraz yardım bir de vereceğim güzel bir vs power up la Kaido'yu yensin evet güzel fikir çizeyim ben bunu çok tutarlı çok mantıklı bu. Sonrada gelecek hafta ara vereyim çok çalıştım haftalardır ara vermeden çiziyorum ara verme zamanı geldi artık.Bir dakika ben daha gecen hafta ara vermedim mi neyse salla gitsin ayda bir bile çıkarsam okuyorlar zaten dergim peynir ekmek gibi satılıyor ses eden yok devam *******...
:respect:

10 numara bölüm ne Zoro ne de Luffy ezilmiş. Apoonun saldirisinin espirisi gösterilmiş. Bilmeyen kişiler icin yok edici hesabı. Luffy Zoro görmek hep güzel oldu. Kidd e sempati duydum bu bölüm.

Adamları eziyorsunuz derken sen de Apoo'yu eziyorsun. En Kötü Nesil'den bir korsan bu Apoo, kaç kere En Kötü Nesil diye vurgu yapılıyor. Drake dışında geriye kalanları gayet yenebilir. Ezmiş olmuyorsun bunu söylerken.
Ne gördükte bu kanıya varıyorsun? Timeskip öncesi"de usopp luffy saldırabiliyordu. Uzak mesafe yeteneğe sahip adamlar her zaman dövüş başı avantajlıdır zaten. Diğer yandan flying six"ten de hiçbir şey görmedik. Direkt apoo hepsini alır demek saçma bence.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık