Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 980: Dövüş Müziği

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    267
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Oda bu arc başlamadan Tanrı Vadisi Olayına değindi. Kahraman Garp ve Roger'ın bitirdiği bir topluluk. Bildiğin toplama futbol takımı gibiydiler. Aynı Canavar Korsanları gibi. Big Mom'un ihanetinden ziyade onun da bir şekilde ortadan kalkmasını istiyorum. Kayalar'ı bölen Garp ve Roger, Kayaların artıklarını temizleyen Luffy ve biri daha. Bu kişi X Drake olabilir mi bilmiyorum zannetmiyorum da. Ama bu arcta şu iki imparator çıksın aradan. Kaido zaten gidici. Big Mom da bu arc inmezse 2 koca arc bu kadını indirememiş olacaklar. Artık gençlere yol açsın şu Oda. Dengeler de umrumda değil. Dünyanın en güçlüsü WB'nin inmesi için bile bu kadar alt yapı hazırlamadı. Bitsin şu Kayalar geyiği.
Linlin yaşlı başlı bir nine. Kendi arkı üzerine Wano'ya gelmesinin tek nedeni Hasır İttifak'ına fayda sağlayacak çılgınlıklar yaparak cıngar çıkarması için. Oda'ın nineyi kullanır Wano'da, sonra TümKek'e geri yollar, huzur içinde yaşlanıp ölür orada.

Ama Kaidou bu ark ölür. Adamın neden ölemiyorum temalı girişinden sonra bu ark ölmesi gerekir. Zaten denizcilerin alıp götürecek hali yok, canlı bıraksan uslanacak hali yok, ölmeli. Ama Luffy kimseyi öldürmeyeceği için belki Linlin öldürebilir.

Kayalar bitmiş.

Linlin yaşlı başlı bir nine. Kendi arkı üzerine Wano'ya gelmesinin tek nedeni Hasır İttifak'ına fayda sağlayacak çılgınlıklar yaparak cıngar çıkarması için. Oda'ın nineyi kullanır Wano'da, sonra TümKek'e geri yollar, huzur içinde yaşlanıp ölür orada.

Ama Kaidou bu ark ölür. Adamın neden ölemiyorum temalı girişinden sonra bu ark ölmesi gerekir. Zaten denizcilerin alıp götürecek hali yok, canlı bıraksan uslanacak hali yok, ölmeli. Ama Luffy kimseyi öldürmeyeceği için belki Linlin öldürebilir.

Kayalar bitmiş.
Böyle olursa Morgans'ın manşetini görür gibiyim. Luffy, Big Mom'u emri altına aldı. Kaido ve tayfasının yendi. Bu durumda Luffy'nin ödülü fırlar. En fazla ödülü olan 2. kişiyi kullanıp 1.yi yenmek hentai fantazisi gibi birşey olur. Ha bu arada Kaido yenilecek buna inancım tam. Ama ölmeyecek bence. Çünkü son savaşta Luffy bu adamları kendi tarafına çekecek. Narutodaki bütün ninjaların birleşmesi gibi birşey olacak diye düşünüyorum.

Komutanlar içerisinde Shiryu'ya en rahat karşı koyabilecek adam Kata zaten.Bu nettir bana kalırsa.
Şöyle bir senaryoya ne dersin?
Perde kapanır dış olaylar gösterilir. BB saboya doğru ilerlerken hazır boşluk da var yolu WCI düşer. Kata tek başına püskürtmeye çalışır ama başaramaz sonunda da ölür ve moçi meyvesini ele geçirirler.:flaugh:

YouTube da böyle bir çizim bile yapmışlar ki çok uçuk gelmedi ayrıca iki yonkou çok fazla olduğu için bunu duyan big mom da wanodan ayrılır. Kaido tek kalır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık