Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 978: Karşınızda Uçan Altılı

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    193
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bölüm niye ıçan altılıya adanfı ki şimdi?
Bu arada son sayfada uçan altılı için tanımı okuyamadım. Orada ne deniyor, anlayan var mı?

Yapılan onca hype değecek bir bölüm müydü ? Hayır. Yani ödülleri yazsaydın tamam güzel bölüm olurdu ama şu haliyle ehh. Hiç hype yapmasalardı güzel derdim muhtemelen. Neyse.. Türkçesi gelince daha çok beğenirim belki. Şimdilik beğendiğim yerleri, 3-5 kısmı yazıyım.
  • Onigashima'ya gidiş yolu ve Onigashima'nın tanıtımı hoşuma gitti. Birçok Japon kültürü ögesinin bir arada bulunduğu bir görsel şölen olmuş.
  • Onigashima'nın içinde bulunan kafatası ve devasa boyutlardaki kılıç Wano'nun ayrı ayrı kıtalardan oluştuğunu ancak Oz gibi devler tarafından birleştirildiği teorisini destekliyor. Fakat Onigashima hala bana çok küçük bir adaymış gibi geliyor. Özellikle yaşanacak dövüşler düşünüldüğünde :(
  • Kinemon yine döktürmüş. Kıyafet konusu baya kullanışlı. Fakat ben bizimkilerden ziyade Kid tayfasına çok daha fazla yakışırdım bu konsepti. Tam onların tarzına uygun. Bizde sadece Nami ve muhtemelen Robin'e çok yakıştı bu konsept ;)
  • Flying Six'in tanıtımı orta şekerdi benim için :/
  • Who's Who, geçen bölümde en önde çizilmişti. En güçlüleri o olabilir ve kuvvetle muhtemel bu herifle Zoro dövüşür.
  • Grubun üyelerine baktığımda öyle Lucci gibi ön plana çıkan bir karakter yok gibi duruyor. O yüzden Luffy Flying Six dövüşüne katılmayabilir. Onun dövüşeceği tarzda bir rakip göremedim ben. Bu da Luffy'nin farklı bir yol izleyeceği izlenimini verdi bana. Sanki buraya Zoro, Jimbe, Sanji, Choppi ve 2 kişi daha bir ekip olup Flying Six'i halledecek gibi duruyor. Drake dövüşse bile Sabo-Fuji dövüşünde olduğu gibi dövüş içinde niyetini belli edip yoluna gider diye düşünüyorum.
Orta bölüm.

Bunu pek demem ama harbiden boş bölüm. Bari ödülleri gösterseydi. Zaten haftaya bölüm de yok,konuşacak şeyler gösterseydi iyidi.

Tss efekti büyük ihtimalle yılan meyvesine işarettir. Ayrıca Spoiler konusunda Kaido'ya aptal dediği için Ulti sivri dilli, korkusuz olarak söylenmişti. (Kaido gibi bir yonko'ya bile umursamadan aptal diyebiliyor!) Ama ortamda Kaido yok farkındaysanız. Çok da bir anlam ifade etmiyor o yüzden. Bakalım yüzüne diyebiliyor mu.

Aklımda iki üç tane soru var.

Uçan altılı gerçekten uçabiliyor mu ?
Uçan altılı varsa kaçan beşli yok mu ?
Uçan altılı'yı gördük peki. Çöken üçlü yada yüzen dokuzlu, pişen ikili falan bunlar neredeler :bilmem:

Oda'nın anlatımında en nefret ettiğim şey böyle saçma sapan karakterler ortaya çıkarması, flappe(İsmini tam hatırlamıyorum Luffy'e atış yapan kız) mesela kim o nedir necidir varlığının sebebi mangaya ne eklemiştir ? Rosa'da arenaya 50 bölüm harcadın beş kuruş değerinde karakter yok, şimdi de bu tipler çıktı yarın öbür gün dövüş içerisinde birinin bir şekilde etkilenmesi için element uydurur gibi karakter uydurabilir.

Arka Sokaklar, Got 5.6.7.8. sezonlar hatta Cennet Mahallesi bile bu adamın böyle değişik triplerinden daha mantıklı senaryolar çıkarıyorlar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık