Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 973 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kız neden geleceğe gitmedi,odenin karısına nasıl izin verdiler insanlarla konuşabildi,momo yu kaido neden öldürmedi,sinirden evrim geçirme one punch man den sonra OP de de karşımıza çıktı.Baya çorba oldu yav bu fb işi.Kaido ya içeriden bilgi veren kim idi ? Denjiro yapılanma yapabilecek kadar donanımlı madem neden 1 kişiyi WB ye göndermedi.Ya da denjiro demeyelim geri kalan 9 maldan kimse Wb ve kalan roger korsanlarına gidip yardım istemediler ? Anlayan beri gelsin çok karıştı kronoloji.

Kız neden geleceğe gitmedi,odenin karısına nasıl izin verdiler insanlarla konuşabildi,momo yu kaido neden öldürmedi,sinirden evrim geçirme one punch man den sonra OP de de karşımıza çıktı.Baya çorba oldu yav bu fb işi.Kaido ya içeriden bilgi veren kim idi ? Denjiro yapılanma yapabilecek kadar donanımlı madem neden 1 kişiyi WB ye göndermedi.Ya da denjiro demeyelim geri kalan 9 maldan kimse Wb ve kalan roger korsanlarına gidip yardım istemediler ? Anlayan beri gelsin çok karıştı kronoloji.
Inu ve Neko rota becerisi olan iki kisi ülkeden de kaçmış. WByi 20 yılda bulup illa getirirlerdi yani. Denjiro falan hadi ülkeden ayrilamiyor olsun

Bu 20 yıl mevzusuna güveniyorlar sanırım ya da kehanet kesin gerceklesmeli kafasindalar

Marco ve Neko bulusmasindan Odenin ölü olduğunu çoktan bildiklerini de düşünüyorum WBlerin. Garip gidiyor cidden

Üye silindi 1004

Anlamsız saçma flashback bir hafta daha devam ediyor. Konusu da heteroseksüel bir erkeğin kendini yeniden tanımasıyla ve okamaya dönüşmesiyle alakalı galiba. Bu konuyla ilgili hiçbir sıkıntım yok ama Oda bunu daha önce işlemiştin sen zaten...

Tokyo Ghoul'da da vardı bu breakdown yaşayan adamların saçı bembeyaz olurdu. Ama orada genelde okamalar değil de ezik duygusal tipler yaşardı bunu.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Inu ve Neko rota becerisi olan iki kisi ülkeden de kaçmış. WByi 20 yılda bulup illa getirirlerdi yani. Denjiro falan hadi ülkeden ayrilamiyor olsun

Bu 20 yıl mevzusuna güveniyorlar sanırım ya da kehanet kesin gerceklesmeli kafasindalar

Marco ve Neko bulusmasindan Odenin ölü olduğunu çoktan bildiklerini de düşünüyorum WBlerin. Garip gidiyor cidden
Oden samuraylara bir şey olursa WB'ye falan gidin demiyor ki, Zou'ya gidin diyor. Burası da önemli, son çıkan spoilerda öyle

Olay şu; Eiichiro Oda çok kötü bir yazar. Kafasında belli bazı olaylar ve bir final belirliyor, ama onlara giden yolu iki dakika bile düşünmüyor. Bazen hızını alamayıp öylece olaya atlıyor hiçbir detay vermeden. Adamda giriş var sonuç var, gelişme diye bir kabiliyeti yok. Deneyince de beceremiyor.

Kronoloji, adım adım ilerleme, süreç ve gelişim gibi şeyler bekleme.

Üye silindi 1004

Bu arada Denjiro daha ilk gözüktüğü zamandan beri çok donanımlı çocuk deniyordu ya hakkını yemeyeyim Oda'nın. Gösterdiği an öyle dedi veletliğini. Tabi çakma Kaneki Ken çıkmasını kimse beklemiyordu.

Olay şu; Eiichiro Oda çok kötü bir yazar. Kafasında belli bazı olaylar ve bir final belirliyor, ama onlara giden yolu iki dakika bile düşünmüyor. Bazen hızını alamayıp öylece olaya atlıyor hiçbir detay vermeden. Adamda giriş var sonuç var, gelişme diye bir kabiliyeti yok. Deneyince de beceremiyor.

Kronoloji, adım adım ilerleme, süreç ve gelişim gibi şeyler bekleme.
Çizince de FB çok uzadı, konu çok uzadı diye bık bık ediyor millet ama :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık