Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 973 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Hani ben böyle dandik ve ucuz plot görmedim. Eğer cidden Denjiro ve kuzu kapa aynı kişiyse bu Oda bizim aklımız alay ediyor.

- Adam nasıl bu kadar değişebilir. 9 Kın içerisinde insan evladına benzeyen tek kişi falandı bu adam.

- Oda kendi weirdo havalılık anlayışı yüzünden adamı kuzuyla pezo arası garip bir şeye çevirmiş.

- Peki bu değişim nasıl oldu? Hani yüz değiştiren meyveyi kullanan kadın da ölmüştü. Nasıl bir insan bu kadar ucubeleşebilir?
Yukarıda da yazdım. Yokai meyvesi falan yemiştir. Ayrıca yapma Kyohsiro çok ucube değil. Saçı salsa baya karizma.

Kyoushiro: This face that has been possessed/taken over by the demon known as "Rage", I'm sure even Kinemon and the others won't be able to recognize it...!!! That is very convenient.

Üye silindi 1004

Yukarıda da yazdım. Yokai meyvesi falan yemiştir. Ayrıca yapma Kyohsiro çok ucube değil. Saçı salsa baya karizma.

Kyoushiro: This face that has been possessed/taken over by the demon known as "Rage", I'm sure even Kinemon and the others won't be able to recognize it...!!! That is very convenient.
Bu arada bence de acayip karizma gözüküyor. Saçı öyle olmasına rağmen baya havalı duruyor. Ama insana benzemeyen bir yaratık. :hhh:

Evet op taihinin en rezil en berbat bölümleri devam ediyor banlanmicağmı bilesem bir yerden girip değer yerden neyse. :of:

Hiç istemediğim şey gerçek olmuş. Kyoshiro zaten Wano'da tanıtılan en iyi karakter idi. Denjiro da 9 kın içinde mal intibası uyandırmayan, karizması olan ve gizemli bir adamdı. Resmen iki güzel karakterden biri yalan oldu.

Son düzenleme:

Üye silindi 1004

Denjiro için daha çocuk yaşında çok iyi pazarlık yapar deniyordu. Oda pazarlık yeteneklerini casusluk sanmış.

Haftalardır diyorum Kyoshiro Denjiro diye :D hahahaha iyi iyi, Law ile görüşen de kesin Kyoshiro o zaman :D :D

Ya niye kyoshiro olmak zorundaydı niye? Sevmedim bu olayı.Ayrıca tipi nasıl değişti bu adamın
Kaido Momoyu yakalamış ama öldürmemiş anca tokatlamış :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık