Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 972 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Herşeyi geçtim de yonkou hatta tüm korsanlar son savaşta bir araya gelecek. Bir tarafta olacak diye düşünüyorum ben de. Aynı Naruto gibi. Ama yonkou belki denizcilerden bile bu tarafa girenler olacak. O zaman bu düşman nasıl bir güce sahip ya. Nasıl hayvanımsı bir güç bizi bekliyor? Beni en çok heyecanlandıran da bu.
Bu konuyu ben 1 yıl boyunca millete anlatamadım. Karşı taraf çok güçlü

Kader... , Roger One pieceyi bulunca muhtemelen üzerinde 20 yıl sonrası için bir not buldu. Bundan Odene bahsetti, Oden de mektuba işledi Tokiye de 20 yıl bekle seçilmiş kişi gelip her şeyi çözecek dedi.

Roger notta zamanı olmadığını görünce Joy Boyun kehanetini ve kendinin bu görev için uygun olmadığını görünce de korsan çağını başlattı

Luffy her şeyi ile seçilmiş kişi Joy Boyun beklediği, tüm dünyanın beklediği adam.

Şahsen ben bunu hiç hoş bulmadım. Luffy köyünden hayali için çıkıp bunu başaran biri olsa çok daha iyi olurdu
Bu 20 yıl muhabbeti Poseidon ile de alakalı olabilir.Roger yanlış zaman derken bundan bahsediyordu.

Gorosei boş değildir zaten. En az Yc1 o adamlar
Gorosei bu kadar güçlü ise Im nasıl bir canavar ki adamlar buna neredeyse tapıyorlar. Bir de son savaşta göz bantlı bir korsan çıkacak demişti. Bunlar nasıl adamlar? O yüzden Toki'nin veya Toki'nin meyvesinin sahibi olan bir kişinin bizimkiler tarafında olacağını düşünüyorum.

Bu konuyu ben 1 yıl boyunca millete anlatamadım. Karşı taraf çok güçlü
Bunu kabul etmemek son savaşın vasat bir savaş olduğunu iddia etmekle aynı şey. Bizim tarafta 3 antik silah. Tüm korsanlar hatta Yonkou olacak gücünün zirvesinde Luffy ve büyük ihtimal dünyanın en güçlü kılıç ustası Zoro olacak. Denizcilerden Garp'ın bile yaşarsa tabii bu tarafta olacağını düşünüyorum. Bu adamlar birleşse bırak denizcileri dünyayı 10 dakikada galaksiden siler. Hala bilmediğimiz inanılmaz güçlü kişiler mutlaka var.

Ben kaido yerinde olsam oden-in kafasına sopamla bir vurup kellesini kuri sarayına yollardım öldürüşe bak silahla kişiliğine hiç uymamış

Kocana ve Teach'e güvenilmez. Kaido gördüğümüz kadarıyla Orochi ile senelerce ortaklık yapmış ve bir yamuğu olmamış. Kocana ve Teach ekmek almaya bile gönderilmez.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık