Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 972 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Adam gizli tarihi biliyor ve büyük savaş geliyor diyor. Peki Kaido ne diyor? Tarihin gördüğü en büyük savaşı başlatacağım. Sanmıyorum ki Kaido denizcilerle taraf olsun büyük savaşta ölmezse. O yüzden luffy tokadı sonrası sırf kendi hırslarından dolayı bizimkilerin yanında görebiliriz. Sırf bu sebepten güçlen falan demiş olabilir.
Çok kötü senaryo ama olmaz da diyemiyorum. Çevirinin hatalı çıkmasını umuyorum. :/

Aslında epic son Kaido gözü yaşlı bir şekilde kazana girip Odene sarılır ve "Hoşçakal kardeşim" dedikten sonra bıçakla kalbini delmesiyle olurdu ama neyse...

Adam gizli tarihi biliyor ve büyük savaş geliyor diyor. Peki Kaido ne diyor? Tarihin gördüğü en büyük savaşı başlatacağım. Sanmıyorum ki Kaido denizcilerle taraf olsun büyük savaşta ölmezse. O yüzden luffy tokadı sonrası sırf kendi hırslarından dolayı bizimkilerin yanında görebiliriz. Sırf bu sebepten güçlen falan demiş olabilir.
Bu yoruma katılıyorum.Hatta arttırıyorum eğer ölmezse koca ana da son savaşta hükümetin karşısında yer alacak hayalinden ötürü.

Bu yoruma katılıyorum.Hatta arttırıyorum eğer ölmezse koca ana da son savaşta hükümetin karşısında yer alacak hayalinden ötürü.
Şu olay yaşanmasın ya. Aklıma direkt Naruto'daki son savaşta herkesin toplandığı poz aklıma geldi. :/ Luffy arkasında Big Mom, Kaido ve diğer dövüştüğü kişilerle poz veriyor....

Zaten reenkarnasyon olacak gibi.

Oden-in kılıçları niye yanında çok saçma yaa toki gelmiş ona veriyor yok bir şeyler yanlış oda öldü herhalde seriyi başkaları yazıp çiziyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık