Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 972: Adım Oden! Ve Ben Haşlanmak İçin Doğdum!

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    288
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bölümün ismine güldük ettik de gönderme var aslında.

Oden için bu isimle doğdum kaderimizde çorba olmak varmış gibisinden mesaj vermemiş mi mangaka yoksa bana mı öyle geliyor.:rolleyes:

Sadece o ikisi olduğu ne belli. Sizi bu yola sokan Law. Eee. :ehe:
Hahaha Law yolu gösterdi işte bizim kas kafalarda işi biterecek traom :D
Ben de kaçırdığımı düşündüğüm için sordum. Çünkü Oden nokta atışı kehanette bulunuyor. 20 yıl sonra, büyük savaş, orada bulunanlar, gelecekler, vs... bu durumda adama sorarlar.

İşte bende o yüzden Oda dedim. Sırf gönderme olsun diye Odeni kullandı muhtemelen.

Sürekli savaşın büyülüğü anlatılıyor(2 yonkonun olduğu savaşın küçük olması mümkün degil zaten de) acaba dışardan gelecek desteklerle son savaşa dönüşür mü?Çok çok küçük bir ihtimal ama beni heyecanlandırdı.

Yani nasıl bile biliyor 20 sene sonra birinin geleceğini? Acaba bu da şu gelceği gören balıkla ilgili mi? Bu arada Wano sandığımızdan çok daha fazla karışacak. Ve bu saaten sonra denizciler, amiraller, Teach belki Shanks... Bir çok kişi gelecek Wanoya.

Yani nasıl bile biliyor 20 sene sonra birinin geleceğini? Acaba bu da şu gelceği gören balıkla ilgili mi? Bu arada Wano sandığımızdan çok daha fazla karışacak. Ve bu saaten sonra denizciler, amiraller, Teach belki Shanks... Bir çok kişi gelecek Wanoya.
Ne 20 si 800 yıl önce yaşayanlar 800 yıl sonra birinin geleceğini söylüyor. İyice seçilmiş kişi oldu Luffy, cılkı çıktı serinin.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık