Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 972: Adım Oden! Ve Ben Haşlanmak İçin Doğdum!

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    288
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Saldırı isimleri fransızcaydı sanki. Onunla yırtıyor. Wano'nun demokrasiye değil yok edilmeye ihtiyacı var bence. Alabasta'nın çöl insanları bile Wano halkından daha bilinçliydi susuz aşsız kalınca krala isyan ediyorlardı. Wano halkını parasız yemeksiz çalıştırıyorlar gıkları çıkmıyor. Çölde yaşayan adam kadar bilinçleri yok.
Birinin prensesi Vivi iken diğerininki Oden, cemaat imam ilişkisi üzerinden analiz et. Ağır kalibre farkı var.

Oden Roger gibi joyboy olayından 20 sene sonrayı baz almış. Muhtemelen o deniz canavarlarından dolayı. Bu konuda akıllı adammış iyi tahmin:alkis:

Vasiyeti bilen sadece toki. Kinemon neden 20 yıl gönderildiklerini merak ediyordu. Savaştan sonra anlarlar muhtemelen.

Hikaye beni tatmin etti sayılır bazı bölümleri hariç adam ülkesini korumuş daha ne yapsın. Birde orochi o meydandakilerin hepsini idam ettiriyormuş oden'e üzüldü diye :flaugh:, zaten sonrasında Odene selam verenleri bile öldürmüşler, boşa 5 yıl beklemiş. Hikaye biraz dresrosa hikayesine dönmüş gibi kimse birşey yapamıyor yıllarca sonra dof iniyor.

Haftaya artık geleceğe gönderilirler ve günümüze döner muhtemelen.

Bölüm gerçekten muazzamdı.

Oden tüm heybeti ile kazanın içinde Kaido kahpesi ve Oroçi kahpesine korku saldı resmen. Hala Kaido’ya adam çekenler var. Adam korkudan verdiği sözü yine tutmadı resmen. Bir de uzaktan ateş ediyor nasıl ezik olunur bakar bakar görürsünüz artık Kaido çöpüne.

9 kının ağlama sahneleri de çok duyguluydu. Halk da sonunda gerçeği anladı ve son sözlerine eşlik etti.

Şinobu’ya ayrı bir parantez açılmalı bence. Gerçekten muazzam bir kadınsın Şinobu. Saygıyı sonuna kadar hakediyorsun.

Ne kadar saf aptalda olsa, Oden gerçekten büyük adamdı. İyi biriydi, güçlüydü, karakterliydi, kendi itibarını değil insanları düşündü. Bütün bunlarda efsane olması için yeterli zaten. Tam kazanın içindeki o son gülüş ise ayrı bir güzel olmuş. Oda bu bölüm gerçekten iyi iş çıkarmış. Zaten bu işleri iyi yapıyor kendisi. Bugün bir duygulandık. Daha çok yorum yazılır bu bölüme...

Bir de bekle lan Kaido, Ecelin Luffy ve Zoro geliyor...

Son düzenleme:

Üye silindi 1004

Birinin prensesi Vivi iken diğerininki Oden, cemaat imam ilişkisi üzerinden analiz et. Ağır kalibre farkı var.
Vivi'nin iradesi Oden'in iradesinden fazladır zaten. O irade ve idealizm halkın kanına işlemiş artık. İsyan etmek için kurtarıcı da beklemiyorlar. Wano, Luffy gelmese isyan da etmezdi bunlara. Öyle ilkel ve sülük bir halk bu Wano halkı. Oden halkına iradesini geçirememiş.

Kaidoyu hiç böyle tahmin etmiyordum,sözünü dahi tutmayana ben adam demem(Adadan gitme muhabbetindeki kurnazlığını anlarımda bu bölümde yaptığının kahpelikten farkı yok).İsterse bütün evrene tek atsın gözümde çöp artık...

Oden-sama, insanları yaşatmak için elinden geleni yaptı. Şimdi geri ödeme zamanı. Onun mirasını yaşatmak için, insanlar elinden geleni yapacak.
Rahat uyu, Lord Oden-sama. Mirasın emin ellerde.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık