Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 972: Adım Oden! Ve Ben Haşlanmak İçin Doğdum!

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    288
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ne kadar kötü bir gün. Önce sıfır motosikletim arıza ışığı yakıyor, şimdi de Oden acıklı bir şekilde ölüyor. Ulan Oda, ulan Wano halkı. Adam değilsiniz

Fb'in günümüze bakan kısmında umarım anlatacak birşey yoktur da baskına geçerler. Bölüm normalde bağırıyor artık tükendim diye ama oda kulak verecek mi bilemiyorum.

Aksini gösterecek bölümler gelmediği sürece çer çöp olarak kalacaklar gözümde. İki tanesi koca adasını kaybetti Kaido'nun en güçsüz komutanına, biraz utanma olur en azından intikam için aynı anda girip halledersin hala kendi aralarında kavga peşindeler.

Bir tanesi kayıp zaten.

Bir tanesi ülkesinde fakir fukaradan yemek çalıyordu sonra ani bir manevra oldu karakterde muhtemelen farklı planlamıştı başta.

Bir Kawamatsu'yu tutuyorum 20 yıl sonrası için silah depolaması,Hiyori'yi canı pahasına koruması.

Kalan 4'ü zaten zaman yolcusu ve güçsüz.
Hangisi güçsüz hepsi belli bir klasmanda olan karakterler. Ayrıca Kaido'nun en güçsüz komutanı dediğin adam 1 milyar berilik bir adam ki; Ashura, Neko ve İnu başa baş kapıştılar. Kawamatsu 20 yıl boyunca gelişim göstermedi 13 yılı hapiste oturup zehirli balık yemekle geçti yine de geleceğe giden Kiku, Kanjuro, Kin'emon ve Raizo'dan güçlüdür. Benim en çok umut bağladığım kişi Denjiro ki bence en çok o geliştirmiştir kendisini.

Merak etme Wano savaşında hepsinin gerçek potansiyeline şahit olacağız. Hepsi nefret ve öfkeleriyle yanıp tutuşuyorlar. Oden'in kanı yerde kalmayacak.

Toki gelip Oden'i Çocuklarını ve 9 kını ileri senelere yollayabilirdi bence... Yeteneğinde kişi sınırı mı var acaba?

@Smoker Şu reenkarnasyon meselesi benim de içime sinmiyor. Joyboy'un hem eski D. lideri hem de madam Sharly'nin daha iyi versiyonu bir kehanetçi çıkmasını istiyorum şimdi de. Sence mümkün mü?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık