Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 972: Adım Oden! Ve Ben Haşlanmak İçin Doğdum!

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    288
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu Oden hikayesinden sonra kimse Wanodan mantıklı vsler sağlam bi arc beklemesin bence. Oda bu arcı Mfden daha beter mahvedecek.

Değerimizi anlamamışlar herhalde. Birde birşey değişmez yokluğunda diyor.:hhh:

Şuna bir room yapalım da yönünü bulana kadar kaido'yu indiririz.:flaugh:
Law'ı yok saymaya devam etsinler. Yok sayıp önemli bir şey yaptığında da övmeleri yok mu ah ah.
Ben boş vaatler de bulunmam. Vakti gelince manga sayfalarını bir bir vururum suratlarına. :cool:

:sapkali:

Kesinlikle, çok gereksiz yerlere ulaşmak için eğip büküyor hikayeyi ve karakterleri. Şu kazanda kaynama olayı için kim bilir ne kadar eğip büktü bütün seriyi.
Yani yine Kızartma yap ama bu kadar saçmalama. Bu işi yapmanın daha tutarlı tonla yolu var; daha iyi bir senaryo ile kaybetmesini sağla, Mingo ya da Linlin gibi zincirlerle sarılı vaziyette zindana at, kaynar kazana girmeden önce dirensin... Ama bak, adam üç gün parmaklıklar arkasında kalıyor, kılıcı yanında, o sıra nasıl oluyorsa yanına Toki geliyor ve kılıçlarını ona veriyor. Sonra da idam sırasında yaşamam lazım de! E kardeşim yaşaman gerekiyorsa biraz diren, daha fazla mücadele et, ne bileyim elinden hiç bir şey gelmiyorsa çırpın ama böyle kurbanlık koyun gibi takılıp ölmek istemiyorum dediğin zaman komik oluyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık