Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 971: Haşlanma Cezası

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    186
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Öncelikle bu fb başladığından beri forumda bütün bölümler hakkında yapılan yorumların tamamını okudum.
Bir tarafta Kaido fanları, bir tarafta orochiciler,diğer tarafta oden ittifakı.
Zoronun alakası bile yokken zoro fanlarının bu fb de zoroyu savunmalarını hala anlamış değilim.
Öncelikle odenin 5 sene boyunca dans etmesine eziklik olarak baktınız,şimdi ise sebebini öğrenince kral adammış dediniz.Bunu söyledikten sonra da yok efendim nasıl dayanıyormuş o sıcaklığa vs vs.
Her bölümde sırf eleştirmek için eleştiriyorsunuz.Luffy nami ile 5000 metre dağın tepesine tırmandığında kaptanlık bunu gerektirir diyen insanlar Odenin 9 KIN için yaptığı fedakarlığı basit görebiliyor.
Her bölümde farklı bir konuyu eleştirmek yerine dönüp kendinize nasıl olur da her sayıda kendimle çelişebiliyorum demelisiniz. Oden deniz taşı kelepçesi takılı nasıl haki kullanabiliyor diyorsunuz. Rei-san ın kullanabildiğini hatırlamıyorsunuz bile.
Adam luffy gibi hayalini gerçekleştirmek için denize açılıyor büyük 2 korsan ile maceradan maceraya atılıyor, OP in bulunmasında en büyük rollerden birini taşıyor. Bu yoldan dönüp ülkesine geliyor, dostlarını koruyor.Düştüğü durumda orochiyi haklı bulabiliyorsunuz.Yok efendim ailesine yapılmış şeylerden dolayı haklıymış.
O zaman ODEN in hiç suçu yok Ailesine yapılanları ODEN yapmadı ama hala halkı kurtarmaya çalışan o. Bırakın bu muhalefet kısmını da şu mangayı mantıklı ve vicdanlı şekilde takip etmeyi öğrenin.
Şu saatten sonra tek hayalim Luffy nin kaidoyu devirdikten sonra 9 kının eline teslim etmesi ve 9 kın ın aynısını kaidoya yapmasını istememdir.
Bu arada Luffy nin tek başına devirebileceğine değil, Zoro ile beraber devireceğine inanıyorum. Bu arcta luffy 5x power up alıcaksa zoro 10x power up alacaktır.

Ne güzel olur var ya miss. Hem Wanolu ise orada olmamasının bir sebebi de olur mis...
Kiku momoya zoronun öğrettiği kelimeyi kullanmamasını söylüyordu.Kurozumilerin geleneği olduğu için ve bu kurozumilerin katil soyundan geldiği için olabilir.Adam öldüğünde bile peşini bırakmamışlar şeytan aurasından kaynaklanıyordur oda kesin :D

Bütün aile yıkılmış durumda, bir tek Gotti yarım halde ayakta. Eğer Yenge denizcilerle birlikte giderse hikaye bambaşka br yere taşınacak. Gerçekten farklı bir ilerleyiş var.

Var, parti zamanı patlattı Linlin, Nami ayakta.
BM vs Marine belki de bu şekilde patlayacaktır Oda bunun ayağını yapıyordur.

Kiku momoya zoronun öğrettiği kelimeyi kullanmamasını söylüyordu.Kurozumilerin geleneği olduğu için ve bu kurozumilerin katil soyundan geldiği için olabilir.Adam öldüğünde bile peşini bırakmamışlar şeytan aurasından kaynaklanıyordur oda kesin :D
Hmm ilginç bir detay yakalamışsın harbiden birader. İlk miğm olarak diyordum ama şu an heyecanlandım harbiden.

Odenin gucunde Luffy olsaydi demek istemistim. Sen karakterlerini benzetmissin guclerini degil. Bende diyorum ki ayni gucte ayni sartlarda bizim Luffy olsaydi. 5 yil beklemeden dalardi. Bu durumda kaidonun dedigine gore yenilirmis. Yani evet kaidouyu alirdi.Demek istedigim oden ve luffy benzemiyorlar bence. Sadece maceraperest tarafi benziyor.
Aslında birlikleri fazla yoktu kaidonun o yüzden tespit yapamadı oden.5 yılda geçince hem kendi ordusu hemde kendi gelişimini sağlamış oldu.Tabi kaido insanları tehdit edip kaçırıyordu.Kimsenin zarar görmemesini istedi böyle bir tercih yaptı.İnsan kaybetmemek istedi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık