Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 971: Haşlanma Cezası

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    186
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kaidonun bahsettiği şey bence diğer kişilerin hayatlarını önemsemedikleri.

Oden bu kadar şeye sırf sivil halk zarar görmesin diye katlanmış. Halbuki Oroçi gibi karakteri olsa orda katliam yapardı.

Rogerin ise tayfası dışında birini umursadığını pek görmedik ama dediğin gibi ayrıntılı işlenince belli olur.

Şu durumda Oden yerine Roger olsa benim kanaatim Kaido'yu da Odeni de perte sarayda çıkarır ülkeyi kurtarırdı
Roger kutsallari bile kurtarmiş.Bence Kaido orayı kastetti.

Hikaye altyapısıyla ?
Hikaye altyapısı kaidoyu bir korkak gibi göstermek mi?
Hikaye altyapısı Odeni bir salak yerine koymak mı ?
Bunlar yapılmadan Kaido ilk savaşlarında Odeni yenip haşlama yapsa hikaye altyapısı oluşmamış mı olucak?
Benim gözümde Odeni ve Kaidoyu güç olarak denk çizmeye çalıştı ve böyle bir yola başvurdu. Eğer Kaido ilk savaşlarında bunu yenseydi, itlik yapmasaydı böyle, hikaye altyapısına zarar gelmezdi.
Konuyu içselleştirmişsin ya da sinirlenmişsin sanki ama bence gerek yok buna. Çünkü Kaido/Oden olayına gelene kadar bizim mantığımızla değerlendirdiğimizde farklı çizilmesi gereken ve öyle çizildiğinde çoğu zaman daha mantıklı daha güzel işlenecek olan tonla olay oldu. Adam böyle çiziyor. Bize saçma gelse de hoşumuza gitmese de yapacak bir şey yok. Herif mal :oleyo:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık