Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 971: Haşlanma Cezası

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    186
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sırf Oden yüzünden Kaido'ya sallayanlardan nefret etsem de Oden şu seriye gelmiş en kral 3-4 karakterden biridir heralde. Bu nasıl bir karizma ıs-lan-dım

@Aiden Denjiro Oden'in acısına dayanamamış ve dedeler gibi çökmüş. O yüzden boyu tutmuyor. Denjiro=Koshiro
Brook ne acılar çekti de boyu çekmedi. Olmaz tutmaz. Koshiro deel o

Kyoshiro fbde illa gösterebilirdi. Fukuro bile gözüktü. Gözükmedi ise Denjiro odur ya da dogmamistir, Tsurunun Kinemonun oğludur :gamyon: Bu kadar

9dan biri hainse nalet insandır diyem de cumlemi sonlandirayim

Üye silindi 1004

- Momo cidden eziğin teki ha! Nasıl ağlıyor kız çocuğu gibi!!! Hiyori'ye bak aslanlar gibi duruyor. Momo gibi bir çocuk adama hiç tahammülüm yok.

- Orochi sapına kadar haklı. Yöntemleri şerefsizce de olsa sapına kadar hakkı. Annesini babasını kendisni günahsız olduğu halde avlamaya kalkmış şerefsiz pirinç bağımlıları. Orochi'ye anne sütü kadar helaldir Wano'yu yok etmek. Az bile yapmış köle ederek bunları. Kaido ciddi anlamda Orochi'nin tırnağı gelmeyecek bir adam. Serinin gördüğü en kaliteli karakterlerden birisi.

- Oden'i bile tilt etmiş Orochi başını gelenleri anlatarak. Oden bile "napalım haklısın bilader" bakışı atmış. Kendisi bile Orochi'nin yaşadığını ağır bulmuş o bakışıyla. Helal olsun be Orochi!!

- Hala söz tutacaklarına inanması Oden'i süzme geri zekalı seviyesine çıkardı.

Oden adamdır hakikaten. Ömrünü insanlara iyilik yaparak geçirmiş. Bununla övünmek dahi istemeyen gönlü zengin bir adam. One Piece'in bulunmasında büyük paya sahip ve direk okuyan hatta Skypiada yazıyı yazan bir adam. Adam ülkenin başına gelmek istememiş. Ondan Orochi'nin hükmüne razı gelip onun yalanına inanmak gibi bir hata ülkesine ve kendi canına sebep oldu ;ama hata insanların yapabileceği birşey. Zaten Orochiyi öldüremiyor yapacağı en iyi şeyi yapıp binlerce insanı kurtarıyor. Son olarak da 9 kını kurtarıyor. Onlar da Momo'yu ve Hiyoriyi kurtarıyorlar. Buna yol açan yine Oden'in azmi. Roger ölerek yeni bir çağ başlattı Oden de ölerek Wanoyu değiştirecek. Bu beğenmediniz 9 kını gaza getiren bu olaylarla son savaşta da büyük beklentim var bunlardan. Şimdi bu adamlar neden bu kadar yıl beklediler diyeceksiniz. Cevabı 2 tane. 1. si Momo ve yanındakilerin gelmesi. 2. si Luffy'yi olaya dahil etmek.

Oden'in işleneceğini biliyordum da bu kadar müthiş ve detaylı bir şeyde beklemiyordum çok büyük adamsın be Oden.Oden kaynar suya giriyor Kaido 1 saat diyor arada sayfalar geçiyor hadi az kalmıştır hadi diyorum 1 dakika yeni geçmiş Shinobu konunşuyor hadi zaman geçmiştir az kalmıştır diyorum 3 dakika geçmiş.Deliriyorum.

Kafayı yersin aga.Mangayı okurken o kadar bozuldum ki.Adam kaynar suda 9 dostunu 1 saat boyunca tutmaya çalışıyor.Sanırım vücudunu hakiyle kapladığı için daha az çekiyor ama 1 saat çok fazla.

WB nabıyo WB.Merak ediyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık