Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 969: Aptal Lord

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    188
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
3 Amiral + Sengoku + Garp + Pandomim = Barto :) denizciler idamdan önce Bartoyu bulup platforma koysa kafaları çok rahat olurmuş. WB sabaha kadar deprem atsın sorun yok, Croco spada yollasın mühim değil. Luffy ve Marco zaten uçup gelemez. Mis gibi vallahi. :)
Pandomim, kim oluyor.

Bariyer olayından Oda cayabilir. Oden az güçle vurdu filan diyebilir. Meyve gücü mutlak çıkmaz.

Domuzu da Oden kaçırdı zaten...
Yani bu Oda denen insan evladı, Oden'in hakkında söylenen o olumsuz şeylerin yanlış anlaşılmadan ibaret olduğunu göstermek için daha ne yapsın?

Oden'i boş boş gömüyorsun. Kadınların gönlü varmış işte. Adamın suçu yok.
Öfff. Hala "zorla değil" diyorsun. "Zorla" diyen kim?
Ben kızları kaçırdığını söylüyorum. Zorla veya değil. Buna takılmıyorum.
Ama illa zorlama hakkında konuşmak istiyorsan, gayet de mümkün. Adam shogun'un oğlu. İstediğini kesebilecek kadar güçlü, istediğini idam ettirebilecek kadar da kredi sahibi.

Oden, Orochi'ye saldırırken bariyer için saldırı yapmadı. Dolayısıyla bariyerin aşılamamış olması normal. Fakat Oda'nın Oden'e bariyeri aşmak için saldırı yaptırmaması göze batan şey oldu. Sanki Oden kadar güçlü biri bile o bariyeri aşamaz mesajı verildi. Sonuç olarak bari bari no mi için abartı ve saçma bir durum oluştu. Wb ve Racır gibi isimler de aşamasın o zaman meyveyi. Oda kurgu uğruna yine s..çmış sıvamış oldu.

Ama illa zorlama hakkında konuşmak istiyorsan, gayet de mümkün. Adam shogun'un oğlu. İstediğini kesebilecek kadar güçlü, istediğini idam ettirebilecek kadar da kredi sahibi.
"Kaçırmak" fiilinin TDK'daki anlamı zor kullanarak yanında götürmek demek. Tabi farklı anlamları da var ama bahsi geçen konu için anlamı bu. Eğer Oden'in birini kaçırdığını söylüyorsan bunu ancak zorla yapabilir ama zorla yapmamışsa buna kaçırmak denmez.

Kardeşim Oden'i yedirmeyiz. Sevdiğin adama sen de kaçınca adam kötü mü olacak? :D Tertemiz gibi kalbi var adamın. Bir sürü iyiliğini gördük. Oden'i iftiralara yedirmeyiz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık