Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 968 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sadece yorumlardan ne olmuş diye baktım ama duyduklarım doğru mu ? :eek: Ölmeseydi kk olurdu diye mangakanın daha nasıl söylemesi lazım.:oleyo2: Ace one piece’i bulsun kk olsun diye dünyaya getirilmiş.Boşuna dil dökmedik zamanında o kadar:hıh:

Racır, Ace'in nefret ettiği kadar varmış. Bu tarz bir mahlukattan teorilere konu olan(Crocus, Rayleigh, Shanks üçgeni) bir planlamanın çıktığına inanmak zor.

Garp'a şükret sen. Garp sayesinde intihara meyilli Dünya'dan kopuk bi nihilist oldu. Ya Ray'in yanında büyüseydi? Şarapçı olurdu.
Bir baba olarak oğlundan en iyisini beklemiş. Ne bekleseydi, nihilist biri olmasını mı? :D Ray'in yanında olsa şarap ve kadın düşkünü biri olurdu.:D
Sakin olun arkadaşlar. Şarapçılar amiral çiziyor bu seride. Ray'in yanında olsa Ray'in yanında olurdu; Dadan'a fırlatıp atmazdı en azından. :D

Roger, tek Rouge ile yetinmemiş olabilir. :a:

Bir sürü çocuğu çıkacak. Hepsi de yaşını başını almış. Serinin gidişatı değişecek. Bir sürü KK potansiyeli olan karakter seriye giriş yapacak. :a:

Oda sıvacısı böyle bir şey yapmaya korkar tabi bu da bizim bahtsızlığımız.
Dragon Luffy'nin annesidir belki. Roger, karısı Dragon deşifre olmasın diye ivankovdan ricada bulunmuş olabilir mi acaba.

Hayaller ve gerçekler iste.
Roger'in Hayali : Oğlum bende sonra Korsanlar Kralı olacak.
Gerçekler : 20 yaşında Marineford'un buzlu zemininde vücudunda bir delikle ölen Roger'in oğlu.

Koca Korsanlar Kralının tayfası nasıl bu çocuğu sahiplenmedi ben hala ona takıldım . Ulan her biri bes yil yanina alip bakip egitse bu cocuk zaten olurdu. Capsiz Kara Kral lakapli balonda can dostunun oğlu ölürken izleyip, Roger'in hayallerini hatırlayıp sarhoş olsun.

Üye silindi 1004

Sadece yorumlardan ne olmuş diye baktım ama duyduklarım doğru mu ? :eek: Ölmeseydi kk olurdu diye mangakanın daha nasıl söylemesi lazım.:oleyo2: Ace one piece’i bulsun kk olsun diye dünyaya getirilmiş.Boşuna dil dökmedik zamanında o kadar:hıh:
Shanks’tan iyi biliyorsun kimin kral olacağını. :D

Adam gitti yalvardı Beyazsakal’a “lütfen Ace’e bir şey olmasına izin verme” diye. Adam Ace yaşasın yaşamasın Luffy’nin kral olacağına emin.

Hayaller ve gerçekler iste.
Roger'in Hayali : Oğlum bende sonra Korsanlar Kralı olacak.
Gerçekler : 20 yaşında Marineford'un buzlu zemininde vücudunda bir delikle ölen Roger'in oğlu.

Koca Korsanlar Kralının tayfası nasıl bu çocuğu sahiplenmedi ben hala ona takıldım . Ulan her biri bes yil yanina alip bakip egitse bu cocuk zaten olurdu. Capsiz Kara Kral lakapli balonda can dostunun oğlu ölürken izleyip, Roger'in hayallerini hatırlayıp sarhoş olsun.
Öyle olsaydı lastik beyinli bir ana karakter olmazdı zaten. Ace ana karakter olur biz de onun hikayesini okurduk. Keşke öyle olsaydı. En azından seri daha kaliteli olur ana karakter götünü kurtarsın diye 40 takla atmazdı mangaka her defasında.

Silinmiş Üye

Bana pek de kötü gelmedi. Sonuçta adam iradesinin devam etmesini istiyor. Yani tabi öleceğini bilmesi halde çocuk yapması kötü ama korsan kral olduktan sonra da normal aile babası olup çocuğa bakmasını da kimse beklemiyordur. :artiz: Gerçi normal aile kurmuş olsa : Ailecek güzel günler geçiren Roger ailesinin evine denizciler gelir evin etrafı sarıldıktan sonra Roger ailesini korumaya çalışır fakat dayanamaz ve karısı ile ölür bu sırada saklandığı yerden gören Ace ailesinin intikamı için korsan olmaya karar verir. İçindeki nefretle planlar yapan Ace, Beyazbıyık korsanlarına katılır gizliden plan yaparak Beyazbıyık korsanlarından Marco'yu denizcilere teslim eder. Beyazbıyık'ı arkasına alan Ace marineford'a intikam almak için gider ve ölür.

Karakterin her türlü öldüğünü fark ettim. :hmm:

Üzücü bir geçmiş ile mangadan ayrılması daha iyi olmuş. Çoğu kişiyi derinden etkilemişti.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık