Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 967: Roger'ın Macerası

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    273
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kedi ile köpeki sadece dandik bir kayıkla sıfır tecrübe ile Grand Line'dan daha kötü koşullarda olması gereken Yeni Dünyayı geçerek Wano'yu nasıl buldular diye hiç sormadın. Zou için gene Vivre kart denir de.
Ben buna çok takıldım ama pek takılan olmadı sanırım. Nami olmasa da olurmuş. Luffy'nin kader yardımı kimsede yok. Dünyada 5 ada olduğunu düşünen iki yavrucuk Wano'ya gideceğim deyip sandalla gidiyorsa. Luffy fıçıyla OP evrenini dolaşır.

"Hayır mıydı şer miydi bilmiyorum ama miço Buggy aniden bir hastalığa yakalandı ve son ada yolculuğuna katılmaktan mahrum kaldı. Miço Shanks da geride kalıp onunla ilgilenmeyi seçti. Onlar birbirlerinin en iyi arkadaşı mı yoksa birbirlerinin can düşmanı mı...?"

Bu paneller ilk çeviride de dikkatimi çekmişti ama resmi çeviriyi beklemek istedim. Şimdi burada Oden dalga geçer bir üslupla mı yazmış yoksa ciddi mi merak ediyorum cidden. Son adada Buggy ve Shanks gibi iki çocuğun görmemesi gereken bir şey mi vardı? Erken yaşta böyle bir sırra vakıf olmaları gelişimlerini olumsuz mu etkileyecekti? Yoksa Buggy kolpa bir arkadaş olduğu için mi bu sırları öğrenmemesinin iyi olup olmadığını bilmediğini söylüyor Oden? Buggy o zamanlar kaptanına gayet sadık, gözcülük görevinin hakkını veren bir kardeşimiz olduğu için ilk dediğimin daha olası olduğunu düşünüyorum.

Ayrıca Shanks ve Buggy bu serinin en iyi ikilisidir ve en öz çekirdeğini oluşturmaktadırlar!!! Kendi gemileriyle Laugh Tale'e ayak basacakları günü sabırsızlıkla bekliyorum.
O cümleyi sadece Shanks ve Buggy için söylüyor bence. Hem sürekli kavga ediyorlar hem de çok yakınlar. Shanks onun için son adadan vazgeçiyor. Düşmanlar mı en iyi arkadaşlar mı belli değil diyor bence.

Ancak bilhassa Shanks'ın gitmemesinin başka bir sebebi de var diye düşünüyorum. Hatta belki de Shanks Buggy'nin hastalığını bahane edip oda gitmiyor bence.Son adanın belirlendiği sahnede dışlanmış gibi çizilmiş ve Shanks buna şaşırıyor. Sonrasında da ben Buggy ile kalıcam diyor. O sahne boşuna çizilmedi bence. Shanks'in yüzüne kapanan kapının ardında bir şey çıkacak. Yani Shanks o andan itibaren kafasında kurmuş bir şeyler.

Roger Tüm hayallerini gerçekleştirmiş, son adayı bulmuş, kimsenin ulaşamadığı hazineye ulaşmış ve Korsanlar Kralı olmuş.En önemlisidir ki tüm tarihi öğrenmiş,Dünya hükümeti hakkındaki gerçekleri öğrenmiş.Şimdi Roger burda Korsanlar Kralı oluyor ama hala özgür değil.Özgür olmayan Korsan Kralı mı olur?Dünya hükümeti düşmemiş,gerçekleri gün yüzüne çıkaramamış.Görünen o ki bu başarılar ve gerçekler, Roger için hazineye ulaştıktan sonra son bulmuş çünkü ömrü yetmiyor adamın.Son savaşı verememiş.Korsanlar Kralı olmuş fakat bu ünvanın gereksinimlerini verememiş.Nedir bu gereksinimler?
Son Savaş ve bu iğrenç gerçekler altında yaşamamak.
Acaba Im'den haberi var mıydı.

Toki 800 yıl önce doğmuş büyük ihtimalle boş yüzyıldan kaçmış.Aslında Odenın yanında tarih yatıyordu da haberi mi yoktu?Böyleyse Toki'nin Im'den haberi var bu da onu Korsanlar Kralından daha tehlikeli yapar.Toki kısmı çok ilginç.Burdan çok teori çıkar.
Çünkü denizlerdeki en korkutucu yeteneğe luffy sahip bütün karakterleri tarafına çekiyor. gösterilen gore Roger düşmanlarını hiç affetmemis hepsi ona kin beslemiş .Gercegi anlatsa idi Onun sözlerine hangi krallık inanacaktı. Luffynin sadece prenseslerden oluşan fan grubu var

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık