Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 967: Roger'ın Macerası

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    273
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sen anlamıyorsan niye emek sarfedeyim bir daha? Soru gayet net.
Soru net değil, söylenenle alakasız ve tamamen varsayımsal, bomboş bir saldırganlık. Luffy'nin olaydan olaya atlaması için sıkıntı veya sıkıntı değil gibi bir yorum yapılmıyor cümlede, ama sen olmadığını varsayıp bir de o değil de bu mu sıkıntı gibi boş bir yorum yapıyorsun. Böyle itişmeleri genel tartışma konsunda kavgacı fanlarla yap.

Soru net değil, söylenenle alakasız ve tamamen varsayımsal, bomboş bir saldırganlık. Luffy'nin olaydan olaya atlaması için sıkıntı veya sıkıntı değil gibi bir yorum yapılmıyor cümlede, ama sen olmadığını varsayıp bir de o değil de bu mu sıkıntı gibi boş bir yorum yapıyorsun. Böyle itişmeleri genel tartışma konsunda kavgacı fanlarla yap.
Avatarındaki gelsin bana tek atsın.

Geçen bölümde yazanları tekrardan baktım. Roger son adadan yazıyı almış, ama aldığı yazının Yol Kitabesi'ne ait olduğuna dair bir bilgi yok. Bu yüzden son adadaki taşın Bilgi ya da İpucu Kitabesi olduğunu düşünebiliriz. Eğer durum böyleyse, liste şu şekilde oluyor;

Kozuki Hanesi'nin zamanında Zo'ya yerleştirdiği Yol Kitabesi birincisi.
Wano'da olan ve şimdi Kaido'nun eline geçen Yol Kitabesi ikincisi.
Koca Ana'nın elinde olan Yol Kitabesi üçüncüsü.
Balıkadam Adası'ndaki Yol Kitabesi de dördüncüsü ve şu an kayıp olanı.

Geçen bölümde yazanları tekrardan baktım. Roger son adadan yazıyı almış, ama aldığı yazının Yol Kitabesi'ne ait olduğuna dair bir bilgi yok. Bu yüzden son adadaki taşın Bilgi ya da İpucu Kitabesi olduğunu düşünebiliriz. Eğer durum böyleyse, liste şu şekilde oluyor;

Bigmom da Elbaf dan almış olabilir. Bu da bize 4 kitabeyi alması bulması en zor 4 ulusa dağıttıklarını gösteriyor.

Bölümden anladığım kadarı ile balıkadam adasında iki tane kitabe var.Birisi hala orada olan özür mektubu işlevli taş.Diğeri ise boş beleş bir kitabe.Şu anda orada bir tane kitabe var.Yani diğeri Jimbeinin Bmye verdiği kitabe olabilir.Yani yol kitabesi ile alakalı bir şey göremedim Balıkadam adasında.Eksik bildiğim bir şey yoksa tabi.Ek olarak son adadaki kitabe dediğin gibi başka bir ada var onu bulmak için şunu şunu yap gibi bilgi içerikli olduğunu düşünebiliriz.

@ch3rl0b11n ona da ıslanırım.Aynı şey.

Bölümden anladığım kadarı ile balıkadam adasında iki tane kitabe var.Birisi hala orada olan özür mektubu işlevli taş.Diğeri ise boş beleş bir kitabe.Şu anda orada bir tane kitabe var.Yani diğeri Jimbeinin Bmye verdiği kitabe olabilir.Yani yol kitabesi ile alakalı bir şey göremedim Balıkadam adasında.Eksik bildiğim bir şey yoksa tabi.Ek olarak son adadaki kitabe dediğin gibi başka bir ada var onu bulmak için şunu şunu yap gibi bilgi içerikli olduğunu düşünebiliriz.

@ch3rl0b11n ona da ıslanırım.Aynı şey.
Yol Kitabesi'nin biriydi Balıkadam Adası'nda gördüğümüz. Çünkü diğer bütün kitabeler aynı renkte. Jinbe, Ana'ya verdiği kitabeyi başka bir yerden alıyor, zaten o da normal kitabeydi. Son adada da öyle talimatlar olduğunu sanmıyorum. Roger o ayarda konuşmuyor çünkü.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık