Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 959: Samuray

Bölüm nasıldı

• İyi

Kullanılan: 50 27.9%
  • Orta

Kullanılan: 70 39.1%
  • Kötü

Kullanılan: 59 33.0%

• Kullanılan toplam oy
    179
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Konu açıp açmamak arasında kaldım,neyse uzatmadan aklımı kurcalayan konuya gireyim.

Eğer gerçekten'de Sunny yok edildiyse acaba,antik silah olan Plüton Gemisi'ni Franky inşaa eder mi? veya Plüton'un taslaklarından yararlanarak farklı bir gemide kullanabilir mi ?

Konu açıp açmamak arasında kaldım,neyse uzatmadan aklımı kurcalayan konuya gireyim.

Eğer gerçekten'de Sunny yok edildiyse acaba,antik silah olan Plüton Gemisi'ni Franky inşaa eder mi? veya Plüton'un taslaklarından yararlanarak farklı bir gemide kullanabilir mi ?
Sunnye bişi olma ihtimali %0.01 falan. Boşuna mı adam ağacından yaptılar gemiyi. 2 keko sıktı diye parçalanacak değil. Linline dayanmış gemi bu.

Sunny'ye bir şey olması demek, Franky'nin hayali öldü demek. Sanmıyorum öyle bir şey olacağını. Özellikle Roger'in gemisi ile aynı ağaçtan yapıldığı söylendi.

Bana kalırsa sunny korsan gemisinden çok kreş tadında bir gemi. Umarım ağır hasar alır da. Üzerinde değişim yapmak zorunda kalır Oda.
Daha korsan krala yakışacak havalı bir gemi yapsa aslında sunny'nin yok olmasına kimse üzülmez. Hatta baya sevinç duyar okuyucular.

Sunnye bir şey olması = Teachin KK olması = Zoronun sıradan bir kılıç ustası olması = Lawun en iyi doktor olması = Sanjinin All Blue'yu bulamaması = Naminin haritayi tamamlayamamasi

Birinin eksik değil hepsinin hayali tam olacak

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık