Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 957: Zirve

Bölüm çok iyi değil miydi be :D

• Kullanılan toplam oy
    361
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Shanks, Wb Ve Roger’ın hayran olduğu adam Oden! Heyt be. Saka da hala wano’ya bulaşmak istemiyor :D

Bazı bilgiler ortaya çıktı ama şimdi de Wano da fazlası olabilir deniyor. Acaba ne ola ki?

Onun dışında diyecekleri spoiler yorumunda dedik zaten. Gayet sağlam bölümdü.

Ama bu Garp ve Roger hepsini dağıttı derken tayfada Big Mom-Kaido-Wb zaten çok güçlü adamlar. Bir de Shiki gibi bir kaç adam daha sayıyor. 2v4’e gitmeleri ne olursa olsun çok absürt. Hem Rox çok güçlüydü diyorlar hem de 2v4 anlamadım nasıl denge bu?

Karasakal ise artık kimi temsil ediyor gördük. Ve her zaman olduğu gibi bu çağın çocukları daha sağlam. Karasakal daha bela placak belli zaten. Ama şu soru var şimdi; muhtemelen 3 meyve’ye ulaşacak BB’ye, Luffy tek mi girecek?

Wanoya garp geliomuş. Bir torunumu kaybettim ikincisine dayanma deyip pat küt dslıyomuş herkese. Ne güzel olurdu hem garpın gerçek gücünü görürdük hemde aksiyona doyardık.

Shanks, Wb Ve Roger’ın hayran olduğu adam Oden! Heyt be. Saka da hala wano’ya bulaşmak istemiyor :D

Bazı bilgiler ortaya çıktı ama şimdi de Wano da fazlası olabilir deniyor. Acaba ne ola ki?

Onun dışında diyecekleri spoiler yorumunda dedik zaten. Gayet sağlam bölümdü.

Ama bu Garp ve Roger hepsini dağıttı derken tayfada Big Mom-Kaido-Wb zaten çok güçlü adamlar. Bir de Shiki gibi bir kaç adam daha sayıyor. 2v4’e gitmeleri ne olursa olsun çok absürt. Hem Rox çok güçlüydü diyorlar hem de 2v4 anlamadım nasıl denge bu?

Karasakal ise artık kimi temsil ediyor gördük. Ve her zaman olduğu gibi bu çağın çocukları daha sağlam. Karasakal daha bela placak belli zaten. Ama şu soru var şimdi; muhtemelen 3 meyve’ye ulaşacak BB’ye, Luffy tek mi girecek?
kaido ozaman miçoymuş bigmomda o tarz birşeydir sanırım bilemedim fakat genç wb rocks evet dediğin gibi garp ve roger bayağı hayvanmış..

Bu arada Shichilerin ödülü üzerinde çalışıyordum diyor Brannew.

Yakında Mihawk gizeminin büyük bir kısmı çözülecek.:)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık