Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 956: Büyük Haberler

Bölüm Nasıldı?

• Bölüm gibi bölüm.

Kullanılan: 209 76.3%
  • Sıradan çinko karbon pil gibi bölüm.

Kullanılan: 43 15.7%
  • Beklemeye değmeyecek bölüm.

Kullanılan: 22 8.0%

• Kullanılan toplam oy
    274
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
:( Hadi öyle olsun ne diyeyim.Kimse karaktersizliğimizi sorgulamasın!!

Bu arada:

Şimdi baktım böyle bir mesaj atmamışım.İçimden düşünmüşüm muhtemelen.Bu gereksiz infoyu da vereyim.:/
Senin kafa yerinde değil bu aralar.Git biraz kılıç kokla da gel.Zevk vermiyorsun.

Kid’i; en iyi arkadaşı Killer ile boğulmaktan kurtaran Luffy değil miydi yav? Yoksa ben mi yanlış hatırlıyorum? :ehe:
Yanlış hatırlıyorsun.

Teach Alabasta'daki antik silahtan bahsediyordur umarım. Coby de Luffy gibi Hancock'un güzelliğinden etkilenmez bu yüzden onu gönderiyorlar. Mihawk Shank abisinin yanına gider olası Teach vs. Shanks savaşında Shiryuu ile kapışır.

Mihawk'ın "Uzun süredir kovalanan tarafta olmamıştım." demesi beni onun nedense eski bir

Üzerinde ödül olduğu için korsan avcıları tarafından yakalanmak istenmiş olabilir zamanında.
Belki shichi olduğu için hep kovalamıştır. Veya ödül avcısıydı ama korsanlar da onu kovalamıştır. Fakat shichi diye bu durumda cezalandırılmaması lazım. Belki hükümetin sırlarını vs bildiği için peşine düştüler.

Senin kafa yerinde değil bu aralar.Git biraz kılıç kokla da gel.Zevk vermiyorsun.

Yanlış hatırlıyorsun.
Luffy kurtarmak istiyordu aklımda öyle kalmış. Big Mom kurtarıyormuş ama onu oraya kim götürdü? Chopper reis. :D
Big Mom değil miydi?
Evet Big Mom sayesinde oluyor. Onu oraya getiren de Chopper olduğunu düşünürsek yine dolaylı yoldan bizimkiler sayesinde oluyor :D Yalnız benim hafıza biraz sallantıya girmiş bundan sonra bazı şeylere bakmam gerek artık yazarken :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık