Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 955 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kaç perdeden oluşacak acaba? Giriş, Gelişme, Sonuç şeklindeyse üç perde olması lazım girişi ve gelişmeleri gördük sonuç bölümüne mi geldik? Yoksa Oda daha fazla perde yapmayı düşünüyor mu?
5 perde olacak diyorlardı. Bir dayanağı da var ama hatırlayamadım. Japon kültürüyle alakalı bir şeydi sanırım.

Üye silindi 5781

1. Perde kapandığında herhangi bir şekilde dış dünya verilmedi aslında.Şu an dış dünyanın verilmesini beklemek hayal kırıklığı olabilir ama şunu söyliyebilirim ki 1. perde kapanırken güzel olaylar olmuştu...
Bu bölüm beklentileri arttırmaya değer bir bölüm gibi gözüküyor ama sonraları için fazla arttırmaya gerek yok gibi (Dış Dünya adına konuşuyorum.).

Zoro vs atar mı büyük bir rakiple ilk act da luffy kaido'ya yenildi bitti umarım bunda'da zoro ile ilgili bir şey olur öyle biter.
Valla biz hep Jack ile karşılaşmasını bekledik. Smoker aylar önce böyle bir bilgi almıştı. Ben hep 2.perdenin kapanışına kadar bekleyeceğimi söyledim. Bu bölümde de karşılaşmazlarsa beklemeyi bırakacağım.

1. Perde kapandığında herhangi bir şekilde dış dünya verilmedi aslında.Şu an dış dünyanın verilmesini beklemek hayal kırıklığı olabilir ama şunu söyliyebilirim ki 1. perde kapanırken güzel olaylar olmuştu...
Bu bölüm beklentileri arttırmaya değer bir bölüm gibi gözüküyor ama sonraları için fazla arttırmaya gerek yok gibi (Dış Dünya adına konuşuyorum.).
1. perde kapandıktan sonra Mihawk ve Karasakal gösterilmişti. Hatta Karasakal'ın ağzından Levely'de yaşananlarla ilgili ufak bilgiler de çıtlatmıştı Oda. Sonraki sayı bir şeyler gelebilir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık