Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 955: Cehennem Tanrısı

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    207
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Aramaya çalışıpta bulamadıklarını görmedik.Adam işkence edip soruyordu Raizo nerde diye.Vivre olmasa bile adam emindi Raizonun orda olduğundan.Başka isim zikretmedi, ne Kinemon ne kanjuro nede Momonosuke.Vivre dememin nedeni Zouyu hemen bulmasıydı.Hareket halindeki adayı hemen bulmasına minkler bile şaşırmıştı.
Olabilir ama Raizo'yu almamaları bu defa açık. Ama şey olabilir; Raizo'nun tutulduğu ağaca giriş yolunu bulamamış olabilirler. Vivre kartı orayı gösteriyor, arkası deniz ama ağaca giriş yok gibi.

Güzel bölümdü.

Zoro’nun kılıcı alışmaya çalışması güzel oldu savaş sırasında sorun çıkar diye korkuyordum ama alışma süreci konması iç rahatlatıcı.

Keşke tayfanın diğer üyelerinin de hazırlanışı görseydik veya en azından taktikten haberimiz olsaymış. Oda böyle yaparak istediği zaman istediği vakitte tavşan çıkarabilir bu hoşuma gider mi bilmiyorum.

Wano’ya gelen Luffy ile şimdiki Luffy çok farklı duruyor. Ağaca elini uzatıyor değdirmiyor bile ve ağacın arkası parçalanıyor. Good job evlat.

Güzel bölümdü.

Zoro’nun kılıcı alışmaya çalışması güzel oldu savaş sırasında sorun çıkar diye korkuyordum ama alışma süreci konması iç rahatlatıcı.

Keşke tayfanın diğer üyelerinin de hazırlanışı görseydik veya en azından taktikten haberimiz olsaymış. Oda böyle yaparak istediği zaman istediği vakitte tavşan çıkarabilir bu hoşuma gider mi bilmiyorum.

Wano’ya gelen Luffy ile şimdiki Luffy çok farklı duruyor. Ağaca elini uzatıyor değdirmiyor bile ve ağacın arkası parçalanıyor. Good job evlat.
Vista ve Izo gelse ya :a: Alem kılıç ustası görsün. Neko da dönmedi. Muhtemeln baya adam toplayıp gelecek. Vista çiçekler aça aça gelse ne ka güzel olurdu. Baya tavsandan şapka çıkaracak Oda.

Güzel bölümdü.

Usopp ve Franky'i bekliyorum ben. Kairoseki memleketinde en avantajlı olacak ikili. Luffy tekniği g4 ile çözmüş gibi. Teknik min haki max hasar mantıklı olduğu için Hyo ossan beğenmeyerek iyilik yapmış. :)

Öncelikle mükemmel bir bölümdü. Bir geçiş, hazırlık bölümü ancak bu kadar seksi geçiştirilir. Saygılar Oda.

Zoro hakkında yanılmamışım da üstüne çok fazla duramayacağım spoiler konusunda çok yazınca insanın bölüm yorumuna aynı şeyleri yazası gelmiyor *******. Enma = fakir G4'ü deyip geçelim. Bazı arkadaşlar Zoro hakiyi kendi geri aldı kılıç nasıl versin demiş sanırım. Kılıç kendi kendine haki emcüklerken sıkıntı yok da bunu geri verirken mi olacak gençler? Yapmayın. Zoro resmen kapkaççı peşler gibi konuşuyor kılıçla o sahnede. Gerçi iki sallamayla adam eder yakında tam performans almaya başlar zaten. Ayrıca bölümde çok çılgın bir ayrıntı var. Ya Mihawk çok da bir numarası olmayan kılıcı haki basa basa zirveye çıkarmışsa? Mihawk ve haki ikilisine yıllarını vermiş kfde, şu olursa yer yerinden oynar. Yok öyle değil de Enma gibi ekstrem özellikleri olan bir kılıç ile alemlere akıp caka satıyorsa da gözden düşer.

Hiyori'nin bahanesinin gereksizliği ve saçmalığından bahsetmezsek olmaz bir de. Bacım, midem bozuk beni bırakın siz önden gidin desen yeminle daha çok anlayışla karşılanacak bir şey söylüyorsun. İki dakika ekşından uzak dur allesen.

Yürüyen bohça sanırım Law'a kezbanlık yapıyor. Bilgileri Orochi'ye aktarmak Law'ın riskli bir hamlesi değilse hain bu meymenetsiz bohçadır.

Ayak üstü çok ünlü bir kılıcı hacılayan Luffy'e verilen tepki ve Luffy'nin tekniğin verdiği gazla peach peach sırırıp özgüven saçması çok tatlı ayrıntılar lan

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık