Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 955: Cehennem Tanrısı

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    207
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Zoro için enteresan bir durum.

Eski Kuri lehcesi ile Sunacchi mevzusu var. 50 yıl önce ülkeyi illegal yollar ile terketmis Kozaburo Shimotsuki'miz var. Muhtemelen demirci ve Kurili. Yaşlı grubu da muhtemelen Shimotsuki Köyünü yani Zoronun küçüklüğünden köy kurmuş olabilir.

Bölüm şahane bir bölümdü.

Luffy'nin g4'ünü arkadan Snake Man'e benzettim ama önden bound man gibi duruyordu. Tekniği de King Kong'a benzetemedim ben. Oralarda bir yanlışlık var gibi duruyor. Sondaki sırıtışı efsane olmuş, umarım düşündüğü gibi bu sefer zarar verebilir Kaido'ya.:D

Zoro'nun power up aldığı artık kesin. Kendisi bir kez alıştım mı daha da güçlü olacağım diyor. Ayrıca spoilerda dediğim gibi kılıç çektiği hakiyi geri verebiliyor. Zoro geri ver diye bağırdıktan sonra kılıç hakisini geri veriyor. Zoro'nun çekmesi garip olurdu zaten. Kılıç riskli bir power up vereceğini düşünüyordum ama Oda'nın Wado ile Enma aynı Demirci elinden çıktı bu yüzden hızlıca alışabildin hamlesi aksini düşünmeme sebep oldu.

Ben de sana bu yüzden 21'lik kalır yüksek ihtimalle dedim ya? Seninle aynı fikirdeyim hahahah. Benim karşı çıktığım nokta adı konulmamış, konuşulmamış bi şeye sonuç çıkarıyorsun net :D
Ayrıca kılıç karartma kolay bi' şey olsa bi' Ryuuma'nın, bi de Mihawk'ın elinde görmezdik. Mihawk'ın bile kılıcını kendi karartıp karartmadığını bilmiyoruz. Bilinen bi Ryuuma var koca seride başka yok.
E çünkü sırf karardı diye en iyi 12 arasına girmesi mantıklı değil. O zaman herkes karartsın büssürü 12 oldu :D Mantıklı bir şey değil. Kılıç karartmak için anladığım kadarı ile uzun süre koka kaplı kalması gerekiyor. Ryuma sürekli gelen denizciler ve korsanlarla savaşmış. Adam belki de günlerce 1 saniye bile kokaya ara vermeden kullandı kılıcını. Böyle bir ortam lazım Zoro'ya. Bu da nasıl olur? Mesela Zoro bir ara 100 tane ödül avcısı kesmişti. Onun yerine dünya versiyonu çıkar. Karşı tarafın hepsi haki kullanıcısıdır. Zoroya suikast düzenlerler bizimki de gene kaybolmuştur. Günlerce bunlarla koka kaplı kılıçla dövüşmek zorunda kalır. Hepsini indirdiğinde bir bakmışsın kılıcın rengi de öyle kalmış. Ben böyle olacağını düşünüyorum.

Luffy'nin olayını Garp'ın MF'deki Marco'ya çakmasına benzettim ben. Feci can yakacak...
Bunun dışında bu Low'u, neden böyle çizmiş bir düşündürtmedi değil.

Bölüm gerçekten güzeldi.
Zoro’nun olduğu yerler çok zevkliydi gerçekten. Kappa’ Önce Luffy’i övmüştü şimdi de Zoro’yu. Bizim oğlanları gören hayran oluyor. :D Shinobu yine özellikle Law’a laf atıyor kadın fena takmış kafayı.
Hitetsu olayı biraz hayal kırıklığı oldu. Adamın dövdüğü kılıç Zoro da daha iyi tepkiler görebilirdik ama o da etkilendi Zoro dan. Adadan ayrılırken Nidaiyi de alır büyük ihtimal Zoro.

Luffy ve Zoro resmen aynı panelde Kaido için hazırlanıyorlar. Yanlarında Kid ve Law da olacak ama bizim ikili ön planda olacak muhtemelen.

Law’a gelince kesin bir planı vardır ama gerçekten kendini düşünüp başından beri ihanet peşindeyse de güzel olabilir. Hep sevgi pıtırcığı olmasın yahu :D

Son olarakta Herkesin aklı savaşta ama Sanji’nin aklı.... diyecek bir şey bulamıyorum artık adama, gerçekten sinir bozucu :D

Bölüm şahane bir bölümdü.

Luffy'nin g4'ünü arkadan Snake Man'e benzettim ama önden bound man gibi duruyordu. Tekniği de King Kong'a benzetemedim ben. Oralarda bir yanlışlık var gibi duruyor. Sondaki sırıtışı efsane olmuş, umarım düşündüğü gibi bu sefer zarar verebilir Kaido'ya.:D

Zoro'nun power up aldığı artık kesin. Kendisi bir kez alıştım mı daha da güçlü olacağım diyor. Ayrıca spoilerda dediğim gibi kılıç çektiği hakiyi geri verebiliyor. Zoro geri ver diye bağırdıktan sonra kılıç hakisini geri veriyor. Zoro'nun çekmesi garip olurdu zaten. Kılıç riskli bir power up vereceğini düşünüyordum ama Oda'nın Wado ile Enma aynı Demirci elinden çıktı bu yüzden hızlıca alışabildin hamlesi aksini düşünmeme sebep oldu.
Zoro geri ver diye bağırdığı için neden versin. :D Zoro kendisi geri alıyor orada.

Mükemmel bölümdü.
Enma'nın kara kılıç olunca en iyi 12 mertebesine erişeceğine dair bilgi yanlışmış. Öyle bir bilgi geçmiyor bölümde.
Enma, Zoro'nun iradesini kabullenip mi geri verdi hakiyi? Orasını pek anlamadım.
Shimotsuki Kouzaburou 50 yıl önce Wano'yu terk etmiş. Muhtemelen Zoro'nun bağlarını açıklamaya başlayacak Oda. Bu konu çok heyecan verici.
Ve savaş gününe geldik. Marineford'u bile gölgede bırakacak bir savaş bizi bekliyor. Bakalım nasıl olacak.
Haftaya dış dünyayı göreceğimizi umuyorum. Bir bölümü de Mihawk içerirse tadından yenmez.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık