Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Uyarıyı kapat
Sayın ziyaretçi, Korsan Fan'a hoş geldiniz. Forumumuzdaki konulara yorum yazmak, muhabbetlere katılmak ve forumumuza paylaşımlarınızla katkıda bulunmak için "Şimdi üye ol!" butonuna tıklayarak kayıt olunuz. Üyelik ile ilgili sorusu olan, şifresini unutan üyelerimiz "Facebook" sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

[Spoiler] 955: Cehennem Tanrısı

'Bölüm Yorumları ve Spoileri' forumunda William cutting tarafından 12 Eyl 2019 tarihinde açılan konu

?

Bölüm Nasıldı?

1. İyi

91.3%
  2. Orta

6.3%
  3. Kötü

2.4%
Konu Durumu:
Özür dileriz,Bu konu cevaplara kapatılmıştır.
  1. William cutting Il mare eterno nella mia anima

2. TheSlashOfMihawk Luffy The Tekyemiş, Sanji The Arcprensesi

TheSlashOfMihawk (Luffy The Tekyemiş, Sanji The Arcprensesi)
    Mesaj Sayısı 3,368
    Üyelik Tarihi26 Eki 2018
    20 yıllık seri hala heyecan veriyor. Ahan Zoro'nun nidai kitetsudan haberi oldu. Daha önce de dediğim gibi, Enma alev desenli bir kılıç çıktı ^_^

Luffy ve Zoro eğitim yapıyor. Sanji yatıyor. Aradaki fark belli. Yasuie ve pedronun mezarını da yapmışlar Wanoda. Başka minklerimiz de var güzel. Dolunay da efsane olacak. Neko neredesin artık gel.

Sandai kitetsuyu da tengu yapmış. Zoro da şaşırıyor. Tengu Zoro'ya Enma'nın henuz kara kılıç olmadığını söylüyor. İyi de zaten görülen bir şey bu. Neden söylüyor? Kara kılıçlık acaba geçici mi? Bir süre sonra gidiyor mu? Bu arada kara kılıç olunca en iyi 12lik arasına girmiyormuş. Sadece kara kılıç yani kokuto seviyesine de ulaşmış oluyor. Yani bir bakıma kara kılıç ünvanını alıyor. Ama hala en iyi 21 özelliğini koruyor. Kara kılıç olması en iyi 12lik veya en iyi 12ye denk bir kılıç yapmaz onu.

Luffy koka + ileri seviye haki kullanıyor. Oysaki raysan böyle yapmıyor. Kokasız da bunu yapabilmeli, baltalı denizci ve amiraller gibi.

Son düzenleme: 12 Eyl 2019
  3. NiTian ErXing Alfaðir

NiTian ErXing (Alfaðir)
    Mesaj Sayısı 17,062
    Üyelik Tarihi1 Oca 2009
    Güzel bölümdü.

4. Alpamis Monkey D. Luffy

Alpamis (Monkey D. Luffy)
    Mesaj Sayısı 17,046
    Üyelik Tarihi8 Eki 2014
    Belirli ada Dressrosa imiş.:D

5. William cutting Il mare eterno nella mia anima

William cutting (Il mare eterno nella mia anima)
    Mesaj Sayısı 5,125
    Üyelik Tarihi25 Ara 2018
    Çok iyi bölümdü. :D Hızlı geçmese olurdu yinede. :D

Şu sayfalar çok hoşuma gitti.

6. NiTian ErXing Alfaðir

NiTian ErXing (Alfaðir)
    Mesaj Sayısı 17,062
    Üyelik Tarihi1 Oca 2009
    Smoker söylemişti onu zaten

7. Rhaenys (~)
    Mesaj Sayısı 282
    Üyelik Tarihi17 Haz 2019
    Sahne geçişinden mi kaynaklı tam anlamadim ama Orochi ve Law mi konuşuyordu ? Yoksa yanlış mi anladım. :hoo:

Neyse çok güzel bölümdü. 2. perde kapandigina göre bir sonraki bölüm reverie olur, umarim. :)

8. Aiden Sahiden

Aiden (Sahiden)
    Mesaj Sayısı 7,768
    Üyelik Tarihi21 Eyl 2016
    Law olayını Enies Loby'deki Robine cevirmezler umarım. Ben şahsi olarak Lawa güveniyorum. Shinobu,Hiyorinin hayatta olduğunu biliyor Law değil. Shinobu ya da Carrot hain.

Pedro'ya da mezar düşünülmüş sonunda.

Bu arada Zoro kendi kabul ediyor gibi daha güçlü olduğunu. Yani power up diyebiliriz

9. Mesaj Sayısı 13,339
    Üyelik Tarihi15 Ağu 2015
    Zoro, Hitetsu ve Momo diyaloglarında ne diyor @TheSlashOfMihawk ? Gerisi önemli değil ;)

Bastım iyiye. Bölümün adı ve Zoro yeter :a:

10. William cutting Il mare eterno nella mia anima

William cutting (Il mare eterno nella mia anima)
    Mesaj Sayısı 5,125
    Üyelik Tarihi25 Ara 2018
    Bakalım hain kim çıkacak. Bu arada yaşadığı baya kişi biliyor. :/ Bana da Kiku olabilir gibi geliyor. Kiku bir yerde bir bilgi hakkında bana bile söylemedin demişti Kin'emon için.

Konu Durumu:
Özür dileriz,Bu konu cevaplara kapatılmıştır.

Bu Sayfayı Paylaş

Konuyu Okuyanlar (Üye: 0, Ziyaretçi: 0)

Yukarı Çık