Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 953: Buralarda Bir Tilki Yaşardı

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    168
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yoru şu anda en güçlü kılıçsa bunun sebebi kesinlikle Mihawk. Nasıl bir haki gücüne sahipse Yoru'yu karartmış. Mihawk her zaman Yoru için " dünyanın en güçlü kara kılıcı" diyor. En güçlü kılıç demiyor, En güçlü kara kılıç diyor. Silahlanma hakisi konusunda Katakuri vs Luffy mücadelesinde Katakuri'nin silahlanması Luffy'yi bastırıyordu. Yani haki kullanımı konusunda yetenekli kişiler daha güçlü silahlanma hakisi kullanabiliyorlar. Mihawk'ta bu konuda aşmış olacak ki en güçlü kara kılıç kendisinde. Zoro'nun üç hakide de ileri seviye olması lazım Mihawk'ı geçmesi için.
Nerede dedi dünyanın en güçlü kara kılıcı hatırlayamadım?

Yoru şu anda en güçlü kılıçsa bunun sebebi kesinlikle Mihawk. Nasıl bir haki gücüne sahipse Yoru'yu karartmış. Mihawk her zaman Yoru için " dünyanın en güçlü kara kılıcı" diyor. En güçlü kılıç demiyor, En güçlü kara kılıç diyor. Silahlanma hakisi konusunda Katakuri vs Luffy mücadelesinde Katakuri'nin silahlanması Luffy'yi bastırıyordu. Yani haki kullanımı konusunda yetenekli kişiler daha güçlü silahlanma hakisi kullanabiliyorlar. Mihawk'ta bu konuda aşmış olacak ki en güçlü kara kılıç kendisinde. Zoro'nun üç hakide de ileri seviye olması lazım Mihawk'ı geçmesi için.
O zaman bu durum bir noktada Mihawk Ryuuma'dan güçlü yorumu çıkmaz mı dostum? Güçlüdür yada değildir onu tartışmayacağım sadece fikrini doğru anlamış mıyım diye sorayım dedim.

O zaman bu durum bir noktada Mihawk Ryuuma'dan güçlü yorumu çıkmaz mı dostum? Güçlüdür yada değildir onu tartışmayacağım sadece fikrini doğru anlamış mıyım diye sorayım dedim.
Doğru anlamışsın kardeşim. Kılıcına bastığın haki ne kadar fazlaysa kılıcın o kadar güçlü oluyor.

Dünyanın en güçlü kılıcı o. Kara olup olmaması önemli değil. Otomatik olarak en güçlü zaten.
Ben Mihawk'ın dediğini diyorum. Dünyanın en güçlü kara kılıcı dedi. Shounen seri izliyoruz. Seri bitene kadar her zaman bir adım ötesi vardır. Zoro Mihawk'ı geçecekse gerek kılıcıyla gerek kılıç ustalığıyla her türlü geçmek zorunda. Emin ol, dediğime gelecek Zoro daha güçlü bir kılıca sahip olacak.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık