Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 952: Hiyori ve Kawamatsu

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    144
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üye silindi 1004

Yakuzaların iki tanesi boydan iyi gözüküyor. Zaten Sanji ve akrabaları gibiler. Fakat boydan iyilermiş. Diğer ikisi Oda'nın standart "ben iyi bir çizer değilim" eseri. Yazık o kadar para alıyorsun az tarzını kusursuz hale getir.

Zoro'ya bu bölüm samuray dediler irite oldum. Koskoca Zoro iki üç sümük kolluk gücüne benzemez. Yazıklar olsun. Ayrıca bu Oda doğru biliyorsam Rounou Kenshin için asistanlık yapmış. Wano'ya bakıyorum, diyorum herhalde asistanlık diye getir götür yapmış.

Bu arada Chopper'ın yaptığı şey yabana atılır cinsten değil ha!! Adam hayatında ilk defa gördüğü kimyasal bir hastalığı çatur çutur harcayıp yok etti.

Oda efendi işi iyice cıvıttı artık. Zoro dövüşünü de geçiştirmiş. Cidden sıkılmaya başladım bu seriden. Sabah programına döndü iyice herkes anca çene çalıyor.
Bm vs kaido için zaten diyecek lafım yok hala bağırıyorlar karşılıklı.

Yakuzaların iki tanesi boydan iyi gözüküyor. Zaten Sanji ve akrabaları gibiler. Fakat boydan iyilermiş. Diğer ikisi Oda'nın standart "ben iyi bir çizer değilim" eseri. Yazık o kadar para alıyorsun az tarzını kusursuz hale getir.

Zoro'ya bu bölüm samuray dediler irite oldum. Koskoca Zoro iki üç sümük kolluk gücüne benzemez. Yazıklar olsun. Ayrıca bu Oda doğru biliyorsam Rounou Kenshin için asistanlık yapmış. Wano'ya bakıyorum, diyorum herhalde asistanlık diye getir götür yapmış.

Bu arada Chopper'ın yaptığı şey yabana atılır cinsten değil ha!! Adam hayatında ilk defa gördüğü kimyasal bir hastalığı çatur çutur harcayıp yok etti.
Havalı savaş pozu kesilirken Coppa'yı görmezden gelmişlerdi ama şimdi Coppaemon-sama diyerek hak ettiği itibarı ona teslim ediyorlar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık